HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Güney Amerika Kupası (7)
İngiltere Premier Ligi (1)
İtalya Serie A Ligi (1)
Suudi Arabistan Premier Ligi (3)
Hollanda Eredivisie Ligi (2)
Belçika 1. Ligi (1)
Libertadores Kupası (7)
Rusya Premier Ligi (4)
Meksika 2. Ligi (2)
Azerbaycan 2. Ligi (3)
Guatemala Ulusal Ligi (2)
Polonya 1. Ligi (3)
Ermenistan 1. Ligi (2)
Slovenya Kupası (1)
Danimarka 1. Ligi (1)
İzlanda Kupası (11)
İsveç Allsvenskan Ligi (5)
Portekiz 2. Ligi (1)
CONCACAF Şampiyonlar Kupası (1)
Romanya Liga 1 (3)
Romanya Liga 2 (1)
Ekvador B Ligi (2)
Avustralya NPL Güney (1)
Avustralya NPL Kuzey (1)
Avusturya Amatör Ligi (1)
Honduras 1. Ligi (2)
Lübnan Premier Ligi (1)
Endonezya Süper Ligi (4)
Andorra Kupası (1)
El Salvador 1. Ligi (3)
Finlandiya Kakkonen Ligi (2)
Ürdün 1. Ligi (2)
Kosta Rika Primera - Clausura (1)
AFC U23 Asya Kupası (2)
Kolombiya Kupası (4)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (4)
Nijerya Premier Ligi (1)
Güney Amerika Kupası
MS
03:00
RB Bragantino
2 - 1
Sportivo Luqueno
MS
03:30
Real Tomayapo
0 - 2
Belgrano
MS
05:00
Deportivo Rayo Zuliano
0 - 4
Sportivo Ameliano
01:00
Nacional
-
Racing Montevideo
01:00
Metropolitanos FC
-
Lanus
03:00
Fortaleza
-
Boca Juniors
03:00
Always Ready
-
Universidad Cesar Vallejo
İngiltere Premier Ligi
Puan Durumu
22:00
Brighton & Hove Albion
-
Manchester City
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
21:00
Udinese
-
Roma
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
MS
18:00
Al Fayha
1 - 0
Al Tai
21:00
Al Wehda
-
Al Hazm
21:00
Al-Riyadh
-
Al Ahli SC
Hollanda Eredivisie Ligi
19:45
19'
Heerenveen
0 - 3
PSV Eindhoven
22:00
Go Ahead Eagles
-
Feyenoord
Belçika 1. Ligi
21:30
Antwerp
-
Union St.Gilloise
Libertadores Kupası
MS
03:30
Libertad
1 - 2
River Plate
MS
03:30
Independiente Del Valle
2 - 3
Palmeiras
MS
03:30
Bolivar
2 - 1
Flamengo
01:00
Cobresal
-
Talleres
01:00
Cerro Porteno
-
Fluminense
03:00
Palestino
-
Millonarios
03:00
Barcelona Guayaquil
-
Sao Paulo
Rusya Premier Ligi
MS
16:00
Ural S.O
0 - 1
Rostov
MS
18:15
Fakel
0 - 1
Krylya Sovietov
20:30
CSKA Moskova
-
Spartak Moskova
20:30
FK Akhmat Grozny
-
PFC Sochi
Meksika 2. Ligi
MS
04:00
Celaya
4 - 3
Tapatio
MS
06:00
CA La Paz
3 - 1
Venados FC
Azerbaycan 2. Ligi
MS
14:30
Araz Saatlı
2 - 4
Karvan
MS
15:00
Qaradağ Lökbatan
1 - 1
MOIK Bakü
MS
15:00
İmişli FK
2 - 1
Zaqatala FK
Guatemala Ulusal Ligi
MS
05:00
CSD Comunicaciones
1 - 0
Coban Imperial
03:00
Deportivo Malacateco
-
CSD Municipal
Polonya 1. Ligi
19:00
53'
BB Termalica Nieciecza
0 - 1
Odra Opole
19:00
58'
Motor Lublin
1 - 0
Chrobry Glogow
21:30
GKS Katowice
-
Gornik Leczna
Ermenistan 1. Ligi
MS
15:00
Pyunik II
2 - 0
Ararat II
MS
17:00
FC Urartu II
4 - 2
FC Noah II
Slovenya Kupası
21:00
Mura
-
Rogaska
Danimarka 1. Ligi
19:00
58'
Fredericia
2 - 1
Aalborg
İzlanda Kupası
MS
17:00
Vestmannaeyjar
1 - 2
Grindavik
MS
17:00
Arbaer
0 - 3
Fram Reykjavik
MS
17:00
Haukar
2 - 4
Vestri
MS
17:00
Höttur / Huginn
0 - 1
Fylkir
MS
18:00
Vikingur Reykjavik
4 - 1
Vidir
18:00
UZ
KA Akureyri
1 - 1
IR Reykjavik
MS
18:00
Grótta
0 - 3
Thor Akureyri
MS
18:00
Afturelding
4 - 1
Dalvik / Reynir
MS
18:00
Akranes
3 - 0
Tindastóll
19:30
44'
IH
3 - 1
Hafnir
22:15
Keflavik
-
Breidablik
İsveç Allsvenskan Ligi
20:00
15'
Halmstads BK
0 - 0
Hammarby
20:00
16'
Vasteras SK
0 - 0
Mjallby
20:00
16'
Kalmar
0 - 1
Gais
20:00
15'
Djurgarden
0 - 0
Malmö
20:00
16'
Norrköping
0 - 0
Elfsborg
Portekiz 2. Ligi
20:00
15'
Uniao Leiria
0 - 0
Penafiel
CONCACAF Şampiyonlar Kupası
MS
03:15
Columbus Crew
2 - 1
Monterrey
Romanya Liga 1
MS
16:45
UTA Arad
3 - 1
Otelul Galati
19:00
56'
AFC Hermannstadt
1 - 0
Petrolul Ploiesti
21:45
CS Universitatea Craiova
-
CFR Cluj
Romanya Liga 2
19:00
56'
Gloria Buzau
0 - 2
Corvinul Hunedoara
Ekvador B Ligi
MS
03:00
Leones del Norte
0 - 1
San Antonio
03:00
Independiente Juniors
-
Cuniburo
Avustralya NPL Güney
MS
13:00
FK Beograd
2 - 2
Campbelltown City
Avustralya NPL Kuzey
MS
07:30
Adamstown Rosebuds
0 - 2
Weston Bears
Avusturya Amatör Ligi
20:30
Austria Wien II
-
Kremser SC
Honduras 1. Ligi
MS
04:30
UPNFM
1 - 0
CD Olimpia
02:15
CD Motagua
-
CD Real Sociedad
Lübnan Premier Ligi
MS
14:30
Al-Hikma
1 - 0
Tripoli
Endonezya Süper Ligi
MS
11:00
Dewa United
2 - 2
Madura United
MS
11:00
Barito Putera
1 - 5
Bhayangkara
MS
15:00
Arema
3 - 2
PSM Makassar
MS
15:00
Persib Bandung
2 - 1
Borneo FC
Andorra Kupası
21:30
Atletic Club Escaldes
-
UE Santa Coloma
El Salvador 1. Ligi
MS
04:00
Alianza FC
6 - 1
CD Dragon
MS
04:30
Isidro Metapan
2 - 0
Jocoro
MS
04:30
CD Municipal Limeno
2 - 2
Luis Angel Firpo
Finlandiya Kakkonen Ligi
18:30
87'
JaPS 2
0 - 1
FC Kiffen
19:00
62'
Ilves II
1 - 0
VJS
Ürdün 1. Ligi
MS
18:00
Al Salt
2 - 0
FC Ma'an
20:45
Al-Jalil
-
Moghayer Al Sarhan
Kosta Rika Primera - Clausura
MS
05:00
Municipal Liberia
3 - 3
AD San Carlos
AFC U23 Asya Kupası
MS
17:00
Katar U23
2 - 4
Japonya U23
20:30
Güney Kore U23
-
Endonezya U23
Kolombiya Kupası
MS
03:00
Leones FC
4 - 5
Deportivo Pereira
MS
03:30
Independiente Santa Fe
1 - 0
Inter Palmira
01:30
Patriotas
-
Atletico Bucaramanga
03:00
Deportes Quindio
-
Envigado
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
MS
04:00
Organica Masachapa
1 - 5
Real Esteli FC
MS
04:00
Deportivo Ocotal
3 - 0
H&H Export Sebaco
00:00
Municipal Jalapa
-
UNAN Managua FC
03:00
Cacique Diriangen FC
-
Walter Ferretti
Nijerya Premier Ligi
MS
18:00
Rivers United
2 - 0
Katsina United
CANLI SKORLAR