HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
UEFA Avrupa Konferans Ligi (4)
UEFA Avrupa Ligi (4)
Suudi Arabistan Premier Ligi (3)
Brezilya Serie A (1)
Meksika 2. Ligi (2)
Azerbaycan 2. Ligi (3)
Guatemala Ulusal Ligi (1)
Ermenistan 1. Ligi (7)
Romanya Kupası (1)
Mısır 1. Ligi (3)
Danimarka 1. Ligi (1)
İngiltere Ulusal Ligi (1)
Finlandiya Kupası (1)
Ermenistan Premier Ligi (2)
Slovenya 1. Ligi (1)
İran Premier Ligi (3)
Ekvador Primera (4)
Ukrayna Premier Ligi (1)
Letonya Virsliga (2)
Danimarka 2. Ligi (1)
NON Lig Premier (3)
Brezilya Amapaense (1)
Honduras 1. Ligi (1)
Tayland Premier Ligi (1)
Bolivya Premier - Apertura (3)
Arjantin Kupası (2)
Bahreyn Premier Ligi (3)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (2)
Kosta Rika Primera - Clausura (2)
Kolombiya Primera - Apertura (3)
Umman Profesyonel Ligi (4)
AFC U23 Asya Kupası (2)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (3)
UEFA Avrupa Konferans Ligi
19:45
Lille
-
Aston Villa
19:45
Fiorentina
-
Viktoria Plzen
22:00
Fenerbahçe
-
Olympiakos
22:00
PAOK
-
Club Brugge
UEFA Avrupa Ligi
22:00
Atalanta
-
Liverpool
22:00
Roma
-
Milan
22:00
West Ham United
-
Bayer Leverkusen
22:00
Marsilya
-
Benfica
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
18:00
Al Taawon
-
Al Khaleej
21:00
Al Fateh
-
Al Raed
21:00
Al Shabab
-
Abha
Brezilya Serie A
MS
03:30
Flamengo
2 - 1
Sao Paulo
Meksika 2. Ligi
MS
04:00
Alebrijes De Oaxaca
7 - 6
Cimarrones
MS
06:00
CA La Paz
2 - 3
Mineros de Zacatecas
Azerbaycan 2. Ligi
14:00
İY
Zaqatala FK
1 - 0
Araz Saatlı
14:30
18'
Difai Agsu
0 - 0
İmişli FK
15:00
Karvan
-
Qaradağ Lökbatan
Guatemala Ulusal Ligi
MS
05:00
CSD Comunicaciones
0 - 0
CSD Municipal
Ermenistan 1. Ligi
14:00
Lernayin Artsakh
ERT
Shirak II
14:00
Mika Yerevan
ERT
Andranik
14:00
BKMA II
ERT
Syunik
14:00
Onor
ERT
Alashkert II
14:00
Gandzasar
ERT
FC Ararat-Armenia II
14:00
Pyunik II
ERT
Ararat II
14:00
FC Urartu II
ERT
FC Noah II
Romanya Kupası
20:30
Otelul Galati
-
Universitatea Cluj
Mısır 1. Ligi
17:00
Ceramica Cleopatra
-
Al Ittehad Alexandria
20:00
Future FC
-
Pharco FC
20:00
Ismaily SC
-
ZED FC
Danimarka 1. Ligi
19:00
SonderjyskE
-
Vendsyssel FF
İngiltere Ulusal Ligi
21:45
FC Halifax Town
-
Oldham Athletic
Finlandiya Kupası
20:15
NoPS
-
Pallo-Iirot
Ermenistan Premier Ligi
16:00
Alashkert
-
West Armenia
18:00
Shirak
-
FK Van
Slovenya 1. Ligi
17:00
Domzale
-
Koper
İran Premier Ligi
16:00
Paykan
-
Havadar SC
17:15
Gol Gohar
-
Esteghlal Khuzestan
18:30
Sanat Naft Abadan
-
Persepolis
Ekvador Primera
MS
03:00
Tecnico Universitario
2 - 1
Deportivo Cuenca
22:00
Imbabura SC
-
Universidad Catolica(Ekv.)
00:30
Independiente Del Valle
-
Mushuc Runa
03:00
Barcelona Guayaquil
-
El Nacional
Ukrayna Premier Ligi
15:30
Zorya Luhansk
-
Shakhtar Donetsk
Letonya Virsliga
17:30
Grobina
-
FK Liepaja
19:30
FS Jelgava
-
Valmiera
Danimarka 2. Ligi
20:00
Esbjerg
-
Middelfart
NON Lig Premier
21:45
Tiverton Town
-
Winchester City
21:45
Potters Bar Town
-
Canvey Island
21:45
Hanwell Town
-
Plymouth Parkway
Brezilya Amapaense
02:00
Independente AP
-
Oratorio
Honduras 1. Ligi
02:15
Genesis
-
Olancho
Tayland Premier Ligi
15:00
Bangkok United
-
Lamphun Warrior
Bolivya Premier - Apertura
MS
03:00
The Strongest
2 - 1
GV San Jose
02:00
Bolivar
-
San Antonio Bulo Bulo
03:00
Aurora
-
Independiente Petrolero
Arjantin Kupası
MS
03:15
Club Atletico Union
1 - 2
Gimnasia Mendoza
22:00
Deportivo Maipu
-
Juventud Unida Universitario
Bahreyn Premier Ligi
19:00
Al Najma
-
Sitra
19:00
Manama
-
Al Khalidiyah
19:00
Busaiteen
-
Al-Ahli Manama
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
21:45
Taunton Town
-
Weston Super Mare
21:45
Truro City
-
Weymouth
Kosta Rika Primera - Clausura
MS
03:00
Sporting San Jose
2 - 1
Santos de Guapiles
MS
05:00
LD Alajuelense
3 - 1
Municipal Grecia
Kolombiya Primera - Apertura
MS
04:00
2
Atletico Nacional
0 - 1
Deportivo Pereira
00:00
La Equidad
-
Fortaleza CEIF
02:00
Patriotas
-
Independiente Medellin
Umman Profesyonel Ligi
16:45
Al Seeb
-
Al Wehda
16:00
Bahla
-
Sur
16:00
Al Nasr
-
Oman FC
19:00
Al-Rustaq
-
Ibri
AFC U23 Asya Kupası
16:00
Endonezya U23
-
Avustralya U23
18:30
Ürdün U23
-
Katar U23
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
MS
04:00
Organica Masachapa
2 - 3
Municipal Jalapa
MS
04:00
Cacique Diriangen FC
6 - 0
H&H Export Sebaco
02:00
Walter Ferretti
-
Real Esteli FC
CANLI SKORLAR