HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Güney Amerika Kupası (8)
Ziraat Türkiye Kupası (1)
İngiltere Premier Ligi (5)
Fransa Ligue 1 (3)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (2)
Hollanda Eredivisie Ligi (2)
Belçika 1. Ligi (5)
Avusturya Bundesliga Ligi (4)
Libertadores Kupası (9)
Fransa Ligue 2 (10)
Rusya Premier Ligi (4)
Yunanistan Süper Ligi 1 (3)
Meksika 2. Ligi (3)
Bosna Hersek 2. Ligi (9)
Karadağ 2. Ligi (5)
Arnavutluk 2. Ligi (1)
Slovakya 2. Ligi (8)
Arnavutluk Kupası (2)
San Marino 1. Ligi (2)
Rusya 1. Ligi (9)
Azerbaycan Kupası (2)
Guatemala Ulusal Ligi (4)
Polonya 1. Ligi (4)
Bulgaristan Kupası (1)
Almanya 3. Ligi (1)
Mısır 1. Ligi (3)
İsrail Kupası (1)
Galler 2. Ligi (1)
Moldova Kupası (2)
Slovenya Kupası (1)
Sırbistan Kupası (2)
Çekya Kupası (1)
İsviçre Challenge Ligi (2)
Lüksemburg Kupası (4)
Japonya Lig Kupası (9)
İzlanda Kupası (5)
İngiltere Ulusal Ligi (1)
Finlandiya Kupası (3)
Finlandiya Veikkausliiga (1)
İngiltere 1. Ligi (2)
İngiltere 2. Ligi (2)
İsveç Allsvenskan Ligi (3)
Portekiz 2. Ligi (1)
Brezilya Serie B (1)
İtalya Kupası (2)
CONCACAF Şampiyonlar Kupası (1)
Litvanya A Lyga (4)
Arjantin Primera B Ligi (1)
Katar Yıldızlar Ligi (6)
Bosna Hersek 1. Ligi (4)
Brezilya Serie C (1)
Romanya Liga 1 (3)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (2)
Romanya Liga 2 (2)
NON Lig Premier (7)
Ekvador B Ligi (4)
Brezilya Copa do Nordeste (2)
Avustralya NPL Queensland (2)
Honduras 1. Ligi (2)
Endonezya Süper Ligi (2)
Andorra Kupası (1)
Macaristan Kupası (2)
Gana Premier Ligi (1)
Finlandiya Kakkonen Ligi (4)
Almanya Regionalliga (3)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (4)
AFC Şampiyonlar Ligi (2)
AFC Kupası (1)
Kosta Rika Primera - Clausura (5)
Uruguay Primera - Apertura (1)
Cezayir Ulusal Kupası (2)
Kadınlar Hazırlık Karşılaşmaları (2)
Hindistan Süper Ligi (1)
Kolombiya Kupası (4)
Peru Primera - Apertura (1)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (1)
Güney Amerika Kupası
01:00
Unión La Calera
-
Cruzeiro
03:00
Deportivo Garcilaso
-
Cuiaba
03:00
Sportivo Trinidense
-
Nacional Potosi
03:30
Argentinos Juniors
-
Corinthians
05:00
Alianza FC
-
Universidad Catolica(Ekv.)
01:00
Danubio
-
Athletico Paranaense
01:00
Coquimbo Unido
-
Racing Club
03:00
RB Bragantino
-
Sportivo Luqueno
Ziraat Türkiye Kupası
20:30
Trabzonspor
-
VavaCars Fatih Karagümrük
İngiltere Premier Ligi
Puan Durumu
MS
22:00
Arsenal
5 - 0
Chelsea
21:45
Wolverhampton
-
AFC Bournemouth
22:00
Crystal Palace
-
Newcastle United
22:00
Everton
-
Liverpool
22:00
Manchester United
-
Sheffield United
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
20:00
Lorient
-
Paris St Germain
22:00
Monaco
-
Lille
22:00
Marsilya
-
Nice
İngiltere Şampiyonluk Ligi
MS
22:00
Leicester City
5 - 0
Southampton
21:45
Coventry City
-
Hull City
Hollanda Eredivisie Ligi
19:45
Twente
-
Almere City
22:00
Ajax
-
Excelsior
Belçika 1. Ligi
MS
21:30
Sint Truiden
0 - 2
KAA Gent
MS
21:30
Westerlo
1 - 1
Oud Heverlee Leuven
MS
21:30
Standard Liege
0 - 0
KV Mechelen
21:30
Club Brugge
-
KRC Genk
21:30
Anderlecht
-
Cercle Brugge
Avusturya Bundesliga Ligi
MS
21:30
BW Linz
2 - 1
Altach
19:30
Austria Klagenfurt
-
Red Bull Salzburg
19:30
Hartberg
-
LASK Linz
21:30
Rapid Wien
-
Sturm Graz
Libertadores Kupası
01:00
Estudiantes
-
Gremio
01:00
Caracas
-
Rosario Central
03:00
Atletico Mineiro
-
Penarol
03:00
Liverpool Montevideo
-
San Lorenzo
03:30
Colo Colo
-
Alianza Lima
05:00
Junior
-
LDU Quito
01:00
Botafogo FR
-
Universitario
01:00
Huachipato
-
The Strongest
01:00
Club Nacional
-
Deportivo Tachira
Fransa Ligue 2
MS
21:45
Auxerre
4 - 0
Laval
MS
21:45
Guingamp
1 - 2
Angers
MS
21:45
Troyes
2 - 2
Pau FC
MS
21:45
Valenciennes
1 - 0
AC Ajaccio
MS
21:45
Bordeaux
2 - 0
USL Dunkerque
MS
21:45
Grenoble
0 - 2
Saint Etienne
MS
21:45
Rodez AF
1 - 0
Paris FC
MS
21:45
Bastia
2 - 0
US Concarneau
MS
21:45
Caen
2 - 1
Annecy
MS
21:45
US Quevilly
3 - 3
Amiens SC
Rusya Premier Ligi
16:00
FK Orenburg
-
Dinamo Moskova
18:15
FC Pari Nizhny Novgorod
-
Lokomotiv Moskova
20:30
Zenit
-
Rubin Kazan
20:30
FC Krasnodar
-
Baltika
Yunanistan Süper Ligi 1
17:00
Lamia
-
PAOK
19:30
Aris
-
Olympiakos
20:30
AEK
-
Panathinaikos
Meksika 2. Ligi
23:00
Celaya
-
Tapatio
23:00
Cancun FC
-
Atlante
23:00
Mineros de Zacatecas
-
Leones Negros UdeG
Bosna Hersek 2. Ligi
17:30
Kozara
-
Sloboda Mrkonjic
17:30
Slavija
-
Drina Zvornik
17:30
Romanija Pale
-
FK Laktaši
17:30
Zeljeznicar Banja Luka
-
Sutjeska Foca
17:30
Ljubic Prnjavor
-
Famos Vojkovici
17:30
Velez Nevesinje
-
BSK Banja Luka
17:30
Rudar Prijedor
-
Leotar
19:30
Radnik Bijeljina
-
Omarska
21:00
FK Modrica
-
Borac Kozarska Dubica
Karadağ 2. Ligi
18:00
FK Podgorica
-
OFK Grbalj
18:00
FK Bokelj
-
Kom
18:00
Otrant-Olympic
-
FK Lovcen
18:00
Berane
-
Iskra Danilovgrad
18:00
Internacional Podgorica
-
OFK Igalo
Arnavutluk 2. Ligi
16:00
Korabi Peshkopi
ERT
Luzi 2008
Slovakya 2. Ligi
16:00
Slovan Bratislava II
-
Malzenice
17:30
Puchov
-
Tatran Presov
17:30
Povazska Bystrica
-
Komarno
17:30
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Slavoj Trebisov
17:30
FC Petrzalka
-
FK Spisska Nova Ves
17:30
Dolny Kubin
-
FK Humenne
17:30
FC Samorin
-
Zilina II
20:00
Spartak Myjava
-
FK Pohronie
Arnavutluk Kupası
19:00
Tirana
-
Kukesi
19:00
Vllaznia
-
Egnatia
San Marino 1. Ligi
21:45
Folgore
-
FC Fiorentino
21:45
Juvenes/Dogana
-
Domagnano
Rusya 1. Ligi
12:00
SKA-Khabarovsk
-
FC Rodina Moskova
16:00
Tyumen
-
Chernomorets N.
17:00
Volgar Astrakhan
-
Torpedo Moskova
17:00
Alaniya Vladikavkaz
-
PFC Kuban Krasnodar
17:30
Akron Togliatti
-
FC Leningradets
18:00
Neftekhimik
-
Shinnik
18:00
Sokol Saratov
-
Yenisey Krasnoyarsk
19:00
Khimki
-
Kamaz
19:30
Dinamo Makhachkala
-
Arsenal Tula
Azerbaycan Kupası
16:00
Kabala
-
Zire İ.K
19:00
Karabağ
-
Neftçi Bakü
Guatemala Ulusal Ligi
05:00
CSD Comunicaciones
-
Coban Imperial
23:00
Deportivo Malacateco
-
CSD Municipal
23:00
Xinabajul
-
Antigua GFC
00:00
Deportivo Achuapa
-
Deportivo Mixco
Polonya 1. Ligi
MS
21:30
Resovia Rzeszow
1 - 1
Wisla Krakow
19:00
Znicz Pruszkow
-
Arka Gdynia
19:00
Wisla Plock
-
Miedz Legnica
21:30
Lechia Gdansk
-
Polonia Warszawa
Bulgaristan Kupası
18:45
Ludogorets Razgrad
-
Hebar 1918
Almanya 3. Ligi
20:00
Saarbrücken
-
Rot-Weiss Essen
Mısır 1. Ligi
17:00
El Geish
-
ENPPI
20:00
Pyramids FC
-
National Bank Egypt
20:00
Arab Contractors SC
ERT
Zamalek
İsrail Kupası
20:30
Hapoel Beer Sheva
-
Maccabi Netanya
Galler 2. Ligi
MS
21:30
Denbigh Town
2 - 2
Bangor 1876
Moldova Kupası
19:00
Zimbru
-
FC Sheriff
19:00
FC Petrocub Hincesti
-
CSF Balti
Slovenya Kupası
21:00
Gorica
-
ND Beltinci
Sırbistan Kupası
17:00
Radnicki Kragujevac
-
Vojvodina
20:00
Kızıl Yıldız
-
Partizan
Çekya Kupası
19:00
Viktoria Plzen
-
Trinity Zlin
İsviçre Challenge Ligi
MS
21:15
FC Baden 1897
0 - 1
Aarau
20:30
Stade Nyonnais
-
Vaduz
Lüksemburg Kupası
21:00
FC Progres Niedercorn
-
Differdange 03
21:00
Jeunesse Esch
-
Swift Hesperange
21:00
Yellow Boys Weiler
-
UNA Strassen
21:00
US Hostert
-
US Mondorf
Japonya Lig Kupası
13:00
Kataller Toyama
-
Shimizu S-Pulse
13:00
Thespakusatsu Gunma
-
Kashiwa Reysol
13:00
FC Ryukyu
-
Gamba Osaka
13:00
Roasso Kumamoto
-
Sagan Tosu
13:00
Nagano Parceiro
-
Kyoto Sanga
13:00
Blaublitz Akita
-
Shonan Bellmare
13:00
Fagiano Okayama
-
Yokohama FC
13:00
Nara Club
-
Sanfrecce Hiroshima
13:30
Gainare Tottori
-
Urawa Red Diamonds
İzlanda Kupası
MS
22:15
Fjolnir
4 - 2
Selfoss
22:15
Valur
-
FH
22:15
Throttur R.
-
HK Kopavogs
22:15
KA Asvellir
-
KR Reykjavik
23:00
Augnablik
-
Stjarnan
İngiltere Ulusal Ligi
21:00
Solihull Moors
-
FC Halifax Town
Finlandiya Kupası
19:30
FC Kirkkonummi
-
PK Keski-Uusimaa
20:00
ToVe
-
Haka Juniorit
20:00
LPS
-
EPS II
Finlandiya Veikkausliiga
19:00
SJK
-
Helsinki
İngiltere 1. Ligi
MS
21:45
Cambridge United
1 - 1
Wycombe Wanderers
MS
21:45
Cheltenham Town
2 - 0
Peterborough United
İngiltere 2. Ligi
MS
21:45
Barrow
1 - 2
Bradford City
MS
21:45
Colchester United
1 - 4
Doncaster Rovers
İsveç Allsvenskan Ligi
20:00
Göteborg
-
Hacken
20:00
AIK Stockholm
-
IFK Varnamo
20:00
Brommapojkarna
-
Sirius
Portekiz 2. Ligi
22:15
AVS
-
Porto B
Brezilya Serie B
03:00
Brusque
-
Mirassol
İtalya Kupası
MS
22:00
Lazio
2 - 1
Juventus
22:00
Atalanta
-
Fiorentina
CONCACAF Şampiyonlar Kupası
05:15
Club America
-
Pachuca
Litvanya A Lyga
18:00
Transinvest
-
FC Hegelmann Litauen
18:00
Panevezys
-
Dziugas Telsiai
19:00
Kauno Zalgiris
-
Banga Gargzdai
20:00
Zalgiris Vilnius
-
DFK Dainava
Arjantin Primera B Ligi
01:00
Ferro Carril Oeste
-
Alvarado
Katar Yıldızlar Ligi
18:30
Al-Shamal
-
Al Sadd
18:30
Muaither SC
-
Katar SC
18:30
Al Arabi
-
Al Markhiya
18:30
Umm Salal
-
Al Duhail SC
18:30
Al Rayyan
-
Al Ahli
18:30
Al-Wakrah
-
Al Gharrafa
Bosna Hersek 1. Ligi
MS
21:30
Zeljeznicar
1 - 0
Siroki Brijeg
17:00
Zvijezda '09 Brgule
-
Tuzla City
19:00
Borac
-
Posusje
21:30
Zrinjski
-
Sarajevo
Brezilya Serie C
02:00
Aparecidense
-
Sampaio Correa
Romanya Liga 1
16:45
Universitatea Cluj
-
CSM Politehnica Iasi
19:00
Farul Constanta
-
Rapid Bükreş
21:45
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
-
FCSB
Güney Kıbrıs 1. Ligi
18:00
Karmiotissa
-
Othellos
19:00
AEL Limassol
-
Nea Salamis
Romanya Liga 2
17:00
CSC 1599 Selimbar
-
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
19:00
CS Mioveni
-
Unirea Slobozia
NON Lig Premier
MS
21:45
Guiseley
2 - 4
Worksop Town
MS
21:45
Concord Rangers
0 - 4
Bognor Regis Town
MS
21:45
Whitehawk
1 - 0
Enfield Town
MS
21:45
Cheshunt
1 - 0
Horsham
MS
21:45
Bamber Bridge
2 - 1
Macclesfield FC
MS
21:45
Potters Bar Town
1 - 3
Hastings United
21:45
Plymouth Parkway
-
Hayes & Yeading United
Ekvador B Ligi
23:00
57'
Manta
0 - 0
Gualaceo
03:00
Vargas Torres
-
Guayaquil City FC
23:00
Nueve de Octubre
-
Chacaritas
03:00
Leones del Norte
-
San Antonio
Brezilya Copa do Nordeste
23:00
Bahia
-
CRB
23:00
Sport Recife
-
Fortaleza
Avustralya NPL Queensland
13:30
SC Wanderers
-
Queensland Lions
13:30
Peninsula Power
-
Brisbane Olympic
Honduras 1. Ligi
04:00
Real Espana
-
Genesis
02:15
Olancho
-
CD Vida
Endonezya Süper Ligi
11:00
Persebaya Surabaya
-
Bali United
15:00
Persik Kediri
-
PSS Sleman
Andorra Kupası
21:30
Inter Club Escaldes
-
Pas de la Casa
Macaristan Kupası
MS
21:00
Paksi FC
2 - 1
Kisvarda FC
21:00
Nyiregyhaza Spartacus
-
Ferencvaros
Gana Premier Ligi
18:00
Dreams
ERT
Bechem United
Finlandiya Kakkonen Ligi
18:30
SexyPöxyt
-
Tampere United
19:00
Pallo-Iirot
-
HJS Akatemia
19:00
Tampereen Pallo-Veikot
-
Ilves-Kissat
19:00
Honka
-
Esbo Bollklubb
Almanya Regionalliga
20:00
Jeddeloh
-
Phönix Lübeck
20:00
Hamburger SV II
-
VfB Oldenburg
20:00
Bayern Münih II
-
Buchbach
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
21:45
UZ
Alfreton Town
0 - 0
Boston United
21:45
UZ
Braintree Town
1 - 0
Bath City
21:45
Chorley
-
Curzon Ashton
21:45
Maidstone United
-
Aveley
AFC Şampiyonlar Ligi
MS
21:00
Al Hilal
2 - 1
Al-Ain
13:00
Yokohama Marinos
-
Ulsan Hyundai
AFC Kupası
12:00
Central Coast Mariners
-
Abdish-Ata
Kosta Rika Primera - Clausura
23:00
Sporting San Jose
-
LD Alajuelense
23:00
Puntarenas FC
-
Deportivo Saprissa
23:00
C.S. Cartagines
-
Santos de Guapiles
23:00
Municipal Perez Zeledon
-
Club Sport Herediano
00:00
Municipal Grecia
-
AD Guanacasteca
Uruguay Primera - Apertura
21:00
Rampla Juniors
-
Defensor Sporting
Cezayir Ulusal Kupası
23:00
49'
MC Alger
0 - 1
CS Constantine
23:00
CR Belouizdad
-
USM Alger
Kadınlar Hazırlık Karşılaşmaları
20:45
Roma (K)
-
Bayern Münih (K)
20:45
Hacken (K)
-
Paris FC (K)
Hindistan Süper Ligi
17:00
Goa
-
Mumbai City
Kolombiya Kupası
03:00
Tigres FC
-
Cúcuta
23:30
Real Cartagena
-
Atletico Huila
00:00
Jaguares de Cordoba
-
Llaneros
03:00
Leones FC
-
Deportivo Pereira
Peru Primera - Apertura
23:00
57'
Comerciantes Unidos
0 - 0
Alianza Atletico
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
00:00
Indigenas de Matagalpa
-
Managua FC
CANLI SKORLAR