ABD Major Lig

19.04 04:07
369
Colorado Rapids
Seattle Sounders 3
1-2
19.04 02:40
365
1 Columbus Crew
Orlando City 2 1
1-0
19.04 02:08
362
1 DC United
Houston Dynamo 1
1-0
19.04 03:38
368
FC Dallas
Toronto FC 3
3-0
19.04 05:38
372
2 Los Angeles Galaxy
Sporting Kansas City 2
1-1
19.04 04:38
371
2 2 Real Salt Lake
Vancouver Whitecaps 2
0-0
20.04 00:00
524
Philadelphia Union
-
New England Revolution
-

ABD USL

19.04 02:30
 
Charleston Battery
New York RB II
1-0
19.04 02:00
 
City Islanders
FC Montreal
1-1
19.04 03:55
 
OKC Energy
Seattle Sounders II
1-1
19.04 05:00
 
Orange County Blues
Arizona United
2-0
19.04 22:00
 
Pittsburgh Riverhounds
-
Louisville City
-
19.04 02:06
 
Richmond Kickers
Charlotte Independence
1-0
19.04 05:38
 
Sacramento Republic
Portland Timbers II
2-0
19.04 03:30
 
Saint Louis FC
Rochester Rhinos
0-0

ABD NASL İlkbahar Sezonu

19.04 02:38
 
Carolina Railhawks
Atlanta Silverbacks
0-0
19.04 23:00
 
FC Edmonton
-
Fort Lauderdale Strikers
-
19.04 02:09
 
NY Cosmos
Tampa Bay Rowdies
1-0
19.04 03:37
 
San Antonio Scorpions
Indy Eleven
0-0

ABD NWSL

19.04 03:10
 
Chicago Red Stars (K)
Seattle Reign (K)
2-2
19.04 02:07
 
Portland Thorns (K)
Western New York Flash (K)
1-0
19.04 02:01
 
Sky Blue (K)
Houston Dash (K)
1-0
19.04 02:00
 
Washington Spirit (K)
Kansas City (K)
1-1

Almanya Bundesliga

19.04 16:30
438
Werder Bremen
-
Hamburg
-
19.04 18:30
466
Wolfsburg
-
Schalke 04
-

Almanya 2. Bundesliga

19.04 14:30
395
Darmstadt 98
-
Heidenheim 1846
-
19.04 14:30
394
Erzgebirge Aue
-
FSV Frankfurt
-
19.04 14:30
396
Greuther Fürth
-
Union Berlin
-

Almanya Bölgesel Lig Kuzey

19.04 15:00
 
Eintracht Norderstedt
-
Cloppenburg
-
19.04 18:30
 
FT Braunschweig
-
Wolfsburg II
-
19.04 15:00
 
Hamburger SV II
-
VfR Neumünster
-
19.04 15:00
 
Havelse
-
St. Pauli II
-
19.04 16:00
 
Meppen
-
Hannover 96 II
-
19.04 16:00
 
VfB Oldenburg
-
Werder Bremen II
-
19.04 15:00
 
Weiche Flensburg
-
LSK Hansa
-

Almanya 3. Lig

19.04 15:00
410
Hallescher FC
-
Holstein Kiel
-

Almanya Bölgesel Lig Batı

19.04 15:00
 
Hennef 05
-
Wattenscheid 09
-
19.04 15:00
 
Uerdingen
-
Rot-Weiss Oberhausen
-
19.04 15:00
 
Wiedenbrück
-
Schalke 04 II
-

Almanya Bölgesel Lig Güney Batı

19.04 15:00
 
Waldhof Mannheim 07
-
Kickers Offenbach
-

Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu

19.04 14:30
 
Carl Zeiss Jena
-
Wacker Nordhausen
-
19.04 14:30
 
Hertha Berlin II
-
Meuselwitz
-
19.04 14:30
 
Neustrelitz
-
Magdeburg
-
19.04 14:30
 
Union Berlin II
-
Babelsberg
-
19.04 14:30
 
Viktoria Berlin
-
VFC Plauen
-

Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19.04 16:45
 
Schott Mainz
-
Elversberg II
-

Almanya Oberliga Bayern Nord

19.04 16:00
 
Ammerthal
-
Erlenbach
-
19.04 17:00
 
Jahn Regensburg II
-
Amberg
-

Almanya Oberliga Bayern Süd

19.04 18:00
 
Pipinsried
-
DJK Rosenheim
-
19.04 16:00
 
Schwabmünchen
-
Raisting
-

Almanya Oberliga Niederrhein

19.04 16:00
 
Bösinghoven
-
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
-
19.04 16:00
 
FC Bocholt
-
SF Baumberg
-
19.04 16:00
 
Germania Ratingen
-
MSV Duisburg II
-
19.04 16:00
 
Hilden
-
TuRU 1880 Düsseldorf
-
19.04 16:00
 
Nievenheim
-
Velbert
-
19.04 16:00
 
Rot-Weiss Oberhausen II
-
Hönnepel-Niedermormter
-
19.04 16:00
 
Schwarz-Weiss Essen
-
Krefeld-Fischeln
-
19.04 16:00
 
Sonsbeck
-
Kapellen-Erft
-
19.04 16:00
 
Wuppertaler SV
-
Homberg
-

Almanya Oberliga Hamburg

19.04 15:00
 
Altona 93
-
Condor Hamburg
-
19.04 15:00
 
Barmbek-Uhlenhorst
-
Paloma
-
19.04 15:00
 
Halstenbek-Rellingen
-
Dassendorf
-
19.04 15:00
 
Niendorfer TSV
-
Curslack-Neuengamme
-

Almanya Oberliga Niedersachsen

19.04 16:00
 
Arminia Hannover
-
VfL Oldenburg
-
19.04 15:00
 
Eintracht Northeim
-
TB Uphusen
-
19.04 15:00
 
Lupo-Martini
-
I. SC Göttingen
-
19.04 16:00
 
Osnabrück II
-
Spelle-Venhaus
-
19.04 16:00
 
Ottersberg
-
Drochtersen / Assel
-
19.04 16:00
 
Teutonia Uelzen
-
Jeddeloh
-
19.04 16:00
 
Wunstorf
-
Rotenburger SV
-

Almanya Oberliga Schleswig-Holstein

19.04 15:00
 
Eichede
-
Todesfelde
-
19.04 16:00
 
Hartenholm
-
Heider SV
-
19.04 16:00
 
TuRa Meldorf
-
Holstein Kiel II
-

Almanya Oberliga Baden-Württemberg

19.04 16:00
 
Germania Friedrichstal
-
Pfullendorf
-
19.04 16:00
 
Karlsruher SC II
-
Kickers Pforzheim
-

Almanya Oberliga Bremen

19.04 16:00
 
Habenhauser FV
-
Grohn
-
19.04 16:30
 
Türkspor Bremen
-
Bremer SV
-

Almanya Oberliga Nordost-Nord

19.04 15:00
 
BSC Süd 05
-
Hansa Rostock II
-
19.04 15:00
 
Hertha Zehlendorf
-
Strausberg
-
19.04 15:00
 
Luckenwalde
-
BSV Hürtürkel
-
19.04 15:00
 
Pommern Greifswald
-
Altlüdersdorf
-
19.04 15:00
 
Union Fürstenwalde
-
Lichtenberg
-

Almanya Oberliga Nordost-Süd

19.04 15:00
 
Dynamo Dresden II
-
Rot-Weiss Erfurt II
-
19.04 15:00
 
Einheit Rudolstadt
-
Chemnitzer FC II
-
19.04 15:00
 
Markranstadt
-
Eisenach
-
19.04 15:00
 
Oberlausitz Neugersdorf
-
VfL Halle
-

Almanya Oberliga Westfalen

19.04 16:00
 
Ennepetal
-
Stadtlohn
-
19.04 16:00
 
Erndtebrück
-
Erkenschwick
-
19.04 16:00
 
FC Eintracht Rheine
-
Arminia Bielefeld II
-
19.04 16:00
 
Gütersloh
-
Rot Weiss Ahlen
-
19.04 18:30
 
Hammer SpVg
-
Westfalia Rhynern
-
19.04 16:00
 
Hüls
-
Zweckel
-
19.04 16:00
 
Sprockhövel
-
Lippstadt 08
-
19.04 16:00
 
Westfalia Herne
-
Roland Beckum
-

Almanya Oberliga Mittelrhein

19.04 16:00
 
Bonner SC
-
Bergheim 2000
-
19.04 16:00
 
Borussia Freialdenhoven
-
Alfter
-
19.04 16:00
 
Eilendorf
-
Alemannia Aachen II
-
19.04 16:00
 
Euskirchen
-
Germania Windeck
-
19.04 16:00
 
Germania Erftstadt
-
Hertha Walheim
-
19.04 16:30
 
VfL Leverkusen
-
Bergisch Gladbach
-
19.04 16:00
 
Viktoria Arnoldsweiler
-
SC Brühl
-

Almanya Kadınlar Bölgesel Lig NOFV

19.04 12:00
 
Blau Weiss Beelitz (K)
-
Hallescher FC (K)
-
19.04 15:00
 
Dersimspor (K)
-
USV Jena II (K)
-
19.04 12:00
 
Erzgebirge Aue (K)
-
FFV Leipzig II (K)
-
19.04 15:00
 
Hohen Neuendorf (K)
-
Fortuna Dresden Rahnitz (K)
-
19.04 15:00
 
Neubrandenburg 04 (K)
-
BSC Marzahn (K)
-
19.04 15:15
 
Viktoria Berlin (K)
-
Eintracht Leipzig-Süd (K)
-

Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey

19.04 15:00
 
Ahlerstedt Ottendorf (K)
-
Bergedorf 85 (K)
-
19.04 14:00
 
Bramfelder SV (K)
-
Limmer (K)
-
19.04 15:00
 
Burg Gretesch (K)
-
Fortuna Celle (K)
-
19.04 15:00
 
Hamburger SV (K)
-
TuRa Meldorf (K)
-
19.04 16:00
 
Heidekraut (K)
-
Werder Bremen II (K)
-
19.04 15:00
 
Henstedt-Ulzburg (K)
-
Havelse (K)
-

Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney

19.04 15:00
 
Derendingen (K)
-
Löchgau (K)
-
19.04 15:00
 
FFC Frankfurt III (K)
-
Nürnberg (K)
-
19.04 14:00
 
Hegauer FV (K)
-
Ingolstadt (K)
-
19.04 15:00
 
Jahn Calden (K)
-
Eintracht Frankfurt (K)
-
19.04 12:00
 
Schwaben Augsburg (K)
-
Eintracht Wetzlar (K)
-
19.04 15:00
 
VfL Sindelfingen II (K)
-
Wacker München (K)
-

Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı

19.04 15:30
 
Andernach (K)
-
Issel (K)
-
19.04 15:00
 
Bitburg (K)
-
Saarbrücken II (K)
-
19.04 15:00
 
Dirmingen (K)
-
Saarwellingen (K)
-
19.04 15:00
 
Jagersburg (K)
-
Fortuna Göcklingen (K)
-
19.04 15:00
 
Schott Mainz (K)
-
Bad Neuenahr (K)
-
19.04 15:00
 
Wörrstadt (K)
-
Marnheim (K)
-

Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı

19.04 13:00
 
Bochum II (K)
-
Borussia Bocholt (K)
-
19.04 14:00
 
Borussia Mgladbach (K)
-
Heike Rheine (K)
-
19.04 16:00
 
CfR links (K)
-
Leverkusen II (K)
-
19.04 14:00
 
Essen-Schönebeck II (K)
-
Eintracht Solingen (K)
-
19.04 16:15
 
Fortuna Köln (K)
-
Warendorfer SU (K)
-
19.04 16:00
 
Köln II (K)
-
Moers (K)
-
19.04 14:00
 
Sportfreunde Siegen (K)
-
Duisburg II (K)
-

Almanya Kadınlar Bundesliga

19.04 13:00
 
Bayern München (K)
-
USV Jena (K)
-
19.04 12:00
 
Duisburg (K)
-
SC Sand (K)
-
19.04 12:00
 
Hoffenheim (K)
-
Essen-Schönebeck (K)
-
19.04 15:00
 
Turbine Potsdam (K)
-
Bayer Leverkusen (K)
-

Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey

19.04 15:00
 
Bochum (K)
-
Meppen (K)
-
19.04 15:00
 
Cloppenburg (K)
-
Gütersloh (K)
-
19.04 12:00
 
Holstein Kiel (K)
-
Wolfsburg II (K)
-
19.04 15:00
 
Magdeburger FFC (K)
-
Union Berlin (K)
-
19.04 12:00
 
Turbine Potsdam II (K)
-
Lübars (K)
-

Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney

19.04 15:00
 
Alemannia Aachen (K)
-
Köln (K)
-
19.04 15:00
 
Crailsheim (K)
-
Niederkirchen (K)
-
19.04 15:00
 
FFC Frankfurt II (K)
-
Weinberg (K)
-
19.04 15:00
 
Hoffenheim II (K)
-
Bayern München II (K)
-
19.04 15:00
 
Sindelfingen (K)
-
Saarbrücken (K)
-
19.04 15:00
 
Würzburg (K)
-
Montabaur (K)
-

Almanya U19 Bundesliga Kuzey / KuzeyDoğu

19.04 12:03
 
Hertha BSC U19
Holstein Kiel U19
20 '
-
19.04 12:03
 
RB Leipzig U19
Carl Zeiss Jena U19
20 '
-
19.04 12:03
 
Rot-Weiss Erfurt U19
Hamburger SV U19
20 '
-

Almanya U19 Bundesliga Güney / GüneyBatı

19.04 12:02
 
Augsburg U19
Waldhof Mannheim U19
21 '
-
19.04 12:03
 
Bayern München U19
Freiburg U19
21 '
-

Almanya U19 Bundesliga Batı

19.04 13:00
 
Wuppertaler SV U19
-
Preussen Münster U19
-

Andorra 1.Lig Şampiyonluk Grubu

19.04 17:00
 
FC Santa Coloma
-
UE Santa Coloma
-
19.04 13:00
 
Lusitanos
-
UE Sant Julia
-

Andorra 1.Lig Küme Düşme Grubu

19.04 13:00
 
Encamp
-
Inter Club dEscaldes
-
19.04 19:00
 
Ordino
-
Engordany
-

Andorra 2.Lig Yükselme Turu

19.04 15:00
 
Atletic Club DEscaldes
-
Penya Encarnada
-
19.04 13:00
 
La Massana
-
FC Rangers
-

Angola Girabola

19.04 18:00
 
Aviacio ASA
-
Recreativo Da Caala
-

Arjantin Premier Lig

19.04 03:00
366
7 Belgrano Cordoba
Crucero Del Norte 4 1
1-0
19.04 00:31
359
3 Defensa y Justicia
Temperley 1
0-0
19.04 00:11
358
3 1 Huracan
Atletico Tigre 2
0-1
19.04 02:17
363
Independiente
Argentinos Juniors 2 1
0-0
19.04 02:31
364
3 Velez Sarsfield
Gimnasia La Plata 1
0-0
19.04 23:10
523
Atletico Aldosivi
-
San Lorenzo
-
19.04 21:00
517
Nueva Chicago
-
Racing Club
-

Arjantin Prim B Nacional

19.04 00:29
 
4 Atletico Parana
Deportivo Santamarina 1
0-0
19.04 00:28
 
2 Central Cordoba Santiago
All Boys 1
1-0
19.04 22:00
 
Boca Unidos
-
Gimnasia Jujuy
-
19.04 22:00
 
Guillermo Brown
-
Guarani Antonio Franco
-
19.04 22:15
 
Instituto Cordoba
-
Chacarita Juniors
-
19.04 20:10
 
Los Andes
-
Estudiantes De San Luis
-

Arjantin Prim B Metro

19.04 00:04
 
Atletico Atlanta
Deportivo Riestra
1-0
19.04 19:00
 
Deportivo Armenio
-
Deportivo Merlo
-
19.04 18:00
 
Flandria
-
Estudiantes Caseros
-

Arjantin Prim C Metro

19.04 17:00
 
Argentino Quilmes
-
JJ Urquiza
-
19.04 19:00
 
San Martin Burzaco
-
San Telmo
-

Arjantin Prim D Metro

19.04 19:00
 
Barracas Bolivar
-
Victoriano Arenas
-
19.04 19:00
 
Club Atlas
-
Puerto Nuevo
-

Arjantin Torneo Federal A Grup 1

19.04 22:00
 
Alianza Cutral Co
-
Alvarado
-
19.04 22:00
 
Belgrano Santa Rosa
-
Deportivo Madryn
-
19.04 21:00
 
CAI
-
Cipolletti
-
19.04 22:00
 
Deportivo Roca
-
Independiente Neuquen
-
19.04 22:00
 
Tiro Federal BB
-
Ferro Carril Oeste LP
-

Arjantin Torneo Federal A Grup 2

19.04 21:00
 
Independiente Chivilcoy
-
9 De Julio Morteros
-
19.04 22:00
 
Juventud Unida Universitario
-
Defensores Belgrano VR
-
19.04 01:00
 
Sportivo Las Parejas
Union Villa Krause
0-0

Arjantin Torneo Federal A Grup 3

19.04 23:00
 
Gimnasia Concepcion Uruguay
-
Velez De San Ramon
-
19.04 00:00
 
Sarmiento Resistencia
Textil Mandiyu
1-0
19.04 22:00
 
Sportivo Patria
-
Libertad Sunchales
-

Arjantin Reserve Lig

19.04 20:30
 
Aldosivi Res.
-
San Lorenzo Res.
-
19.04 19:15
 
Belgrano Cordoba Res.
-
Crucero del Norte Res.
-
19.04 19:15
 
Defensa y Justicia Res.
-
Temperley Res.
-
19.04 16:00
 
Estudiantes La Plata Res
-
Rosario Central Res.
-
19.04 17:00
 
Lanus Res.
-
Boca Juniors Res.
-
19.04 16:00
 
River Plate Res.
-
Banfield Res.
-
19.04 16:00
 
San Martín San Juan Res.
-
Olimpo Res.
-

Arjantin Torneo Federal A Grup 4

19.04 23:00
 
AH Zapla
-
San Lorenzo Alem
-
19.04 22:00
 
Americo Tesorieri
-
San Martin Tucuman
-
19.04 23:30
 
Juventud Antoniana
-
Andino
-
19.04 22:30
 
Union Aconquija
-
Gimnasia Y Tiro
-

Arnavutluk 2.Lig Grup A

19.04 17:00
 
Korabi Peshkopi
-
Skrapari
-
19.04 17:00
 
Luzi 2008
-
Vora
-
19.04 17:00
 
Olimpiku Tirane
-
Teuta Durrës II
-
19.04 17:00
 
Shenkolli
-
Albpetrol Patos
-
19.04 17:00
 
Sukthi
-
Erzeni Shijak
-
19.04 17:00
 
Tirana II
-
Partizani Tirana II
-

Arnavutluk 2.Lig Grup B

19.04 17:00
 
Bilisht Sporti
-
Delvina
-
19.04 17:00
 
Himara
-
Egnatia Rrogozhine
-
19.04 17:00
 
Memaliaj
-
Kelcyra
-
19.04 17:00
 
Oriku
-
Gramozi Erseke
-
19.04 17:00
 
Permeti
-
Gramshi
-
19.04 17:00
 
Tepelena
-
Turbina Cerrik
-

Arnavutluk 1.Lig Grup A

19.04 17:00
 
Ada Velipoje
-
Besa Kavaje
-
19.04 17:00
 
Veleçiku Koplik
-
Kastrioti Kruje
-

Aruba Onur Ligi

19.04 03:00
 
RCA
-
Britannia
-
19.04 01:00
 
San Nicolas
-
SV River Plate
-

Avustralya A-Lig

19.04 10:07
 
Perth Glory
Melbourne City 2 1
1-0

Avustralya NPL Başkent Bölgesi

19.04 08:04
 
Canberra FC
Belconnen United
1-0
19.04 08:00
 
Gungahlin
-
Canberra Olympic
-
19.04 08:03
 
Monaro Panthers
Cooma Tigers
1-3
19.04 08:00
 
Tuggeranong United
-
AIS Canberra
-

Avustralya NPL Yeni Güney Galler

19.04 09:21
 
APIA Leichhardt Tigers
Sutherland Sharks
2-1
19.04 07:01
 
Bonnyrigg White Eagles
Sydney United
1-2
19.04 08:07
 
Manly United
Sydney Olympic
0-0
19.04 08:06
 
Parramatta Eagles
South Coast Wolves
0-0
19.04 08:02
 
Rockdale City Suns
Blacktown City Demons
0-0

Avustralya Brisbane

19.04 11:04
 
Albany Creek
Logan Lightning
63 '
1-1

Avustralya NPL Kuzey YGG

19.04 07:30
 
Charlestown City Blues
-
Adamstown Rosebuds
-
19.04 07:30
 
Hamilton Olympic
-
Edgeworth Eagles
-
19.04 07:30
 
Maitland
-
Broadmeadow Magic
-
19.04 07:32
 
South Cardiff
Newcastle Jets U21
1-3
19.04 07:30
 
Weston Bears
-
Lambton Jaffas
-

Avustralya NPL Queensland

19.04 07:02
 
Brisbane Roar U21
FNQ Heat
2-1
19.04 09:35
 
Brisbane Strikers
Moreton Bay United
0-1
19.04 09:17
 
Sunshine Coast
Palm Beach Sharks
1-1

Avustralya NPL Victoria

19.04 10:51
 
Oakleigh Cannons
Heidelberg United
73 '
0-1

Avustralya Victoria 1.Lig

19.04 08:01
 
Nunawading City
Moreland Zebras
1-4

Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig

19.04 08:45
 
Albany Creek Res.
-
Logan Lightning Res.
-

Avustralya Victoria Kadınlar Premier Lig

19.04 11:05
 
Cobras FC (K)
Box Hill United (K)
64 '
0-1

Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland

19.04 06:45
 
Brisbane City U20
-
Redlands United U20
-
19.04 10:00
 
Palm Beach Sharks U20
-
Brisbane Strikers U20
-
19.04 05:00
 
Sunshine Coast Fire U20
SWQ Thunder U20
-

Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria

19.04 08:15
 
Oakleigh Cannons U20
-
Heidelberg United U20
-

Avustralya Brisbane Capital Ligi

19.04 11:06
 
Moggill
Annerley
60 '
2-2

Avusturya Bundesliga

19.04 17:30
449
Austria Wien
-
Wolfsberger AC
-

Avusturya Bölgesel Lig Orta

19.04 16:00
 
Sturm Graz II
-
Vorwarts Steyr
-

Avusturya Bölgesel Lig Doğu

19.04 15:00
 
Donaufeld Wien
-
Parndorf
-
19.04 17:30
 
Rapid Wien II
-
Mattersburg II
-

Avusturya Bölgesel Lig Batı

19.04 16:00
 
Rheindorf Altach II
-
Dornbirn 1913
-

Avusturya Landesliga Burgenland

19.04 17:00
 
Klingenbach
-
Pinkafeld
-
19.04 17:00
 
Wimpassing
-
Parndorf II
-

Avusturya Landesliga Karnten

19.04 11:30
 
Annabichl / Austria II
-
Köttmannsdorf
-

Avusturya Landesliga Niederösterreich

19.04 17:30
 
Leobendorf
-
Waidhofen / Thaya
-
19.04 17:30
 
Würmla
-
Ebreichsdorf
-

Avusturya Landesliga Oberösterreich

19.04 14:00
 
Neuhofen / Ried II
-
Eferding
-

Avusturya Landesliga Steiermark

19.04 11:30
 
Fürstenfeld
-
Deutschlandsberger SC
-

Avusturya Landesliga Tirol

19.04 12:00
 
Wattens II
-
SV Innsbruck
-

Avusturya Landesliga Vorarlberg

19.04 17:00
 
Andelsbuch
-
Alberschwende
-
19.04 17:00
 
Rot-Weiss Rankweil
-
Wolfurt
-

Avusturya Landesliga Wien

19.04 11:15
 
Favoritner AC
-
Gerasdorf Stammersdorf
-
19.04 11:15
 
Gersthofer SV
-
Mannswörth
-

Avusturya Jugendliga U18

19.04 13:30
 
Vorarlberg U18
-
Austria Wien U18
-

Avusturya Kadınlar Ligi

19.04 16:00
 
Erlaa (K)
-
Union Kleinmünchen (K)
-

Avusturya Kadınlar 2. Ligi Doğu/Güney

19.04 15:00
 
Carinthians (K)
-
Neulengbach II (K)
-
19.04 17:00
 
St. Pölten-Spratzern II (K)
-
Südburgenland II (K)
-

Avusturya Kadınlar 2. Ligi Orta/Batı

19.04 15:00
 
Lustenau / Austria (K)
-
Union Geretsberg (K)
-
19.04 12:00
 
Union Wolfern (K)
-
Vorderland (K)
-
19.04 15:00
 
Wals (K)
-
Bergheim / Hof (K)
-

Azerbaycan 1.Lig

19.04 14:00
 
MOIK
-
Mil-Muğan
-

Belçika 2.Lig

19.04 16:00
 
ASV Geel
-
Sint-Truiden
-
19.04 16:00
 
Heist
-
Patro Eisden
-
19.04 16:00
 
Lommel United
-
AS Eupen
-
19.04 16:00
 
Mons
-
Dessel Sport
-
19.04 16:00
 
Oud-Heverlee Leuven
-
Woluwe-Zaventem
-
19.04 16:00
 
Seresien
-
Racing Mechelen
-
19.04 16:00
 
SV Roeselare
-
White Star Bruxelles
-
19.04 16:00
 
Tubize
-
Eendracht Aalst
-

Belçika 3.Lig Grup A

19.04 16:00
 
Dender EH
-
Coxyde
-
19.04 16:00
 
Geants Athois
-
Olsa Brakel
-
19.04 16:00
 
Izegem
-
Torhout 1992 KM
-
19.04 16:00
 
Rupel Boom
-
Gullegem
-
19.04 16:00
 
Sint-Eloois-Winkel
-
Bornem
-
19.04 16:00
 
VW Hamme
-
Gent-Zeehaven
-

Belçika 3.Lig Grup B

19.04 16:00
 
Berchem Sport 2004
-
Vise
-
19.04 16:00
 
Cappellen
-
Ciney
-
19.04 16:00
 
Diegem Sport
-
KV Turnhout
-
19.04 16:00
 
Walhain
-
Sporting Hasselt
-

Belçika Pro Lig Şampiyonluk Grubu

19.04 19:00
470
Club Brugge
-
Anderlecht
-
19.04 21:30
518
Kortrijk
-
Sporting Charleroi
-

Belçika Yükselme Grup A

19.04 16:00
 
Eernegem
-
Toekomst Menen
-
19.04 16:00
 
Racing Waregem
-
Royal Knokke
-
19.04 16:00
 
Sassport Boezinge
-
Jong Lede
-
19.04 16:00
 
Sint-Gillis Waas
-
Sint-Niklaas
-
19.04 16:00
 
Sporting West Harelbeke
-
OMS Ingelmunster
-

Belçika Yükselme Grup B

19.04 16:00
 
Acren
-
Francs Borains
-
19.04 16:00
 
Ganshoren
-
Pepingen
-
19.04 16:00
 
Leopold Uccle-Wolume
-
Sporting Chatelet
-
19.04 16:00
 
Olympia Wijgmaal
-
Assesse
-
19.04 16:00
 
Rebecq
-
Waterloo
-
19.04 16:00
 
Solre-Sur-Sambre
-
Wolvertem
-
19.04 16:00
 
Sterrebeek
-
Tempo Overijse
-

Belçika Yükselme Grup C

19.04 16:00
 
Wellen
-
Bree
-
19.04 16:00
 
Witgoor Sport Dessel
-
Vosselaar
-

Belçika Yükselme Grup D

19.04 16:00
 
Aywaille
-
Solieres Sport
-
19.04 16:00
 
Tilleur
-
Namur
-

Belçika Bölgesel Lig Brabant

19.04 16:00
 
Averbode Okselaar
-
Schaerbeek-Evere
-
19.04 16:00
 
BX Brussels
-
Eppegem
-
19.04 16:00
 
Halle
-
Strombeek
-
19.04 16:00
 
Houtem
-
Stockel
-
19.04 16:00
 
Ternat
-
Racing Jet Wavre
-
19.04 16:00
 
Union Lovenjoel
-
Rhodienne-De Hoek
-

Belçika Bölgesel Lig Liege

19.04 16:00
 
Honsfeld
-
Stade Disonais
-
19.04 16:00
 
Malmundaria
-
Herstal
-
19.04 16:00
 
Raeren
-
Patro Lensois
-
19.04 16:00
 
RCS Verlaine
-
Warnant
-
19.04 16:00
 
RDC Cointe-Liege
-
Amay
-
19.04 16:00
 
Richelle United
-
Xhoffraix
-
19.04 16:00
 
Spa
-
Entente Blegnytoise
-
19.04 16:00
 
Weywertz
-
Beaufays
-

Belçika Bölgesel Lig Limburg

19.04 16:00
 
Apollo Gellik
-
Beringen
-
19.04 16:00
 
Helson Helchteren
-
Eendracht Termien
-
19.04 16:00
 
HIH Hoepertingen
-
Zonhoven
-
19.04 16:00
 
Lindelhoeven
-
Vlijtingen
-
19.04 16:00
 
Moelingen
-
Huvo Jeuk
-
19.04 16:00
 
Torpedo Hasselt
-
Thes Sport
-
19.04 16:00
 
Weerstand Koersel
-
Lutlommel
-
19.04 16:00
 
Zepperen
-
Herk
-

Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg

19.04 16:00
 
Messancy
-
Halthier
-
19.04 16:00
 
Rossignol
-
Bomal
-
19.04 16:00
 
Vaux-Noville
-
La Roche
-

Belçika Bölgesel Lig Namur

19.04 16:00
 
Beauraing
-
Jemeppe
-
19.04 16:00
 
Chevetogne
-
Bievre
-
19.04 16:00
 
Condruzien
-
Nismes
-
19.04 16:00
 
Ligny
-
Grand-Leez
-
19.04 16:00
 
Loyers
-
Aische
-
19.04 16:00
 
Pesche
-
Arquet
-
19.04 16:00
 
Spy
-
Fosses
-

Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen

19.04 16:00
 
Appelterre-Eichem
-
Laarne-Kalken
-
19.04 16:00
 
Avanti
-
Zelzate
-
19.04 16:00
 
Drongen
-
Dikkelvenne
-
19.04 16:00
 
Kruibeke
-
TK Meldert
-
19.04 16:00
 
Robur
-
Maldegem
-

Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen

19.04 16:00
 
Damme
-
Rumbeke
-
19.04 16:00
 
Eendracht Wervik
-
Oostduinkerke
-
19.04 16:00
 
Helkijn
-
Oostnieuwkerke
-
19.04 16:00
 
Meulebeke
-
Westkapelle
-
19.04 16:00
 
Wevelgem City
-
Zwevegem Sport
-
19.04 16:00
 
White Star Adinkerke
-
KSKV
-
19.04 16:00
 
Wielsbeke
-
Langemark
-
19.04 16:00
 
Wingene
-
De Ruiter Roeslare
-

Belçika Bölgesel Lig Antwerpen

19.04 16:00
 
Antonia
-
KFC Lille
-
19.04 16:00
 
De Kempen
-
Rapid Leest
-
19.04 16:00
 
Excelsior Kaart
-
Ternesse
-
19.04 16:00
 
FC Turnhout
-
Nijlen
-
19.04 16:00
 
Groen Rood Katelijne
-
Mariekerke
-
19.04 16:00
 
Houtvenne
-
Schriek
-
19.04 16:00
 
Retie Branddonk
-
Berlaar-Heikant
-
19.04 16:00
 
Wuustwezel
-
Sint-Job
-

Belize Premier Lig Kapanış Yarı Final

19.04 04:30
 
Police United
-
Hankook Verdes
-

Beyaz Rusya Premier Lig

19.04 16:00
 
Belshina
-
Vitebsk
-
19.04 14:00
 
Dinamo Minsk
-
BATE Borisov
-
19.04 16:00
 
Slavia Mozyr
-
Shakhtyor Soligorsk
-
19.04 15:00
 
Slutsk
-
Torpedo Zhodino
-

Beyaz Rusya 1.Lig

19.04 17:00
 
Gomelzheldortrans
-
Dnepr Mogilev
-
19.04 15:00
 
Khimik Svetlogorsk
-
Byaroza 2010
-
19.04 17:00
 
Krumkachy
-
Gorodeya
-
19.04 16:00
 
Lida
-
Isloch Minsk
-
19.04 16:00
 
Orsha
-
Smolevichy-STI
-
19.04 15:00
 
Rechytsa
-
Kommunalnik Slonim
-
19.04 16:00
 
Smorgon
-
Kobrin
-
19.04 12:00
 
Zorka-BDU Minsk
-
Baranovichi
-

Beyaz Rusya Reserve Lig

19.04 13:00
 
Dinamo Brest Res.
-
Minsk Res.
-

Beyaz Rusya Kadınlar Premier Lig

19.04 02:00
 
Minsk (K)
-
Zorka-BDU (K)
-
19.04 02:00
 
Nadezhda (K)
-
Slavyanochka (K)
-
19.04 15:30
 
Niva-BelCard (K)
-
Universitet (K)
-
19.04 02:00
 
Universitet (K)
-
Niva-BelCard (K)
-

Bhutan A-Lig

19.04 13:00
 
Druk Star
-
Drukpol
-

Bolivya LFPB Clausura

19.04 00:15
 
Club Universitario Sucre
Universitario Cobija
-
19.04 22:00
 
San Jose
-
The Strongest
-

Bolivya National B Yükselme Turu

19.04 22:00
 
Guabira
-
Union Maestranza
-

Bosna-Hersek 1.Lig FBiH

19.04 17:30
 
Branitelj
-
Bratstvo Gracanica
-
19.04 17:30
 
Gradina Srebrenik
-
Orasje
-

Botsvana Premier Lig

19.04 16:30
 
BDF XI
-
Letlapeng
-

Brezilya Paulista A2

19.04 00:59
 
Catanduvense
Sao Caetano
0-1
19.04 16:00
 
Matonense
-
Independente SP
-
19.04 16:00
 
Mirassol FC
-
Santo Andre
-
19.04 21:00
 
Monte Azul
-
Oeste
-

Brezilya Paulista A3

19.04 16:00
 
Flamengo SP
-
Atibaia
-
19.04 16:00
 
Gremio Barueri
-
Francana
-
19.04 16:00
 
Gremio Osasco
-
Primavera SP
-
19.04 16:00
 
Inter De Limeira
-
Cotia
-
19.04 16:00
 
Itapirense
-
Santacruzense
-
19.04 16:00
 
Rio Preto
-
Barretos
-
19.04 16:00
 
Sao Jose EC
-
CA Juventus
-
19.04 16:00
 
Sertaozinho
-
Tupa
-
19.04 16:00
 
Taubate
-
Nacional SP
-
19.04 16:00
 
Votuporanguense
-
Joseense
-

Brezilya Baiano 2

19.04 22:00
 
Fluminense De Feira
-
Botafogo BA
-
19.04 22:00
 
Grapiuna Itabuna
-
Juazeiro BA
-
19.04 21:00
 
Jequie
-
Itabuna
-

Brezilya Cearense 2

19.04 22:00
 
Crato
-
Ferroviario
-
19.04 22:00
 
Tiradentes CE
-
Maracana
-
19.04 21:30
 
Uniclinic
-
Barbalha
-

Brezilya Paraibano 1.Tur

19.04 23:00
 
Atletico Cajazeirense
-
Sousa
-
19.04 22:00
 
Botafogo PB
-
Auto Esporte
-
19.04 22:00
 
Treze
-
Campinense
-

Brezilya Amazonense 1.Tur

19.04 23:00
 
Iranduba
-
Fast Clube
-

Brezilya Acreano

20.04 00:00
 
Alto Acre
Amax
-
19.04 22:30
 
Galvez Esporte Clube
-
Vasco Da Gama AC
-

Brezilya Tocantinense 1.Tur

19.04 00:00
 
Araguaina
Tocantinopolis
0-0

Brezilya Roraimense 1.Tur

19.04 01:15
 
Atletico Roraima
-
Sao Raimundo RR
-

Brezilya Sergipano 2.Tur

19.04 22:00
 
Lagarto
-
Confiança
-

Brezilya Potiguar 2.Tur

19.04 23:00
 
Alecrim
-
Santa Cruz RN
-
19.04 23:00
 
Palmeira
-
Globo FC
-

Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1

19.04 16:00
 
Assisense
-
Noroeste
-
19.04 16:00
 
Jose Bonifacio
-
Vocem
-
19.04 21:00
 
Osvaldo Cruz
-
Bandeirante SP
-
19.04 16:00
 
Tanabi
-
America SP
-

Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 2

19.04 16:00
 
Amparo
-
Sao Carlos
-
19.04 16:00
 
Barcelona EC
-
Inter De Bebedouro
-
19.04 16:00
 
Ole Brasil
-
Elosport
-
19.04 16:00
 
Palmeirinha
-
Olimpia
-

Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3

19.04 16:00
 
Diadema
-
Portuguesa Santista
-
19.04 16:00
 
Jabaquara
-
Taboao Da Serra
-

Brezilya Alagoano 2.Tur

19.04 22:00
 
ASA
-
Ipanema
-
19.04 22:00
 
CRB
-
CEO
-
19.04 22:00
 
CSE
-
CSA Alagoano
-
19.04 22:00
 
Santa Rita
-
Coruripe
-

Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Yarı Final

19.04 00:34
 
2 Botafogo
Fluminense
2-1
19.04 22:00
 
Flamengo
-
Vasco da Gama
-

Brezilya Cearense 1 Yarı Final

19.04 00:18
 
Ceara
Guarani De Juazerio
1-0

Brezilya Paranaense 2-1.Tur

19.04 02:00
 
Apucarana
-
TCW
-
19.04 21:30
 
Cianorte
-
Clube Andraus Brasil
-
19.04 21:30
 
Francisco Beltrao
-
Pato Branco
-
19.04 16:00
 
Portuguesa Londrinense
-
AA Batel
-

Brezilya Paranaense 1 Yarı Final

19.04 22:00
 
Coritiba
-
Londrina
-

Brezilya Goiano 2 Yükselme Grubu

19.04 22:00
 
Anapolis
-
Goiania
-

Brezilya Paulista A1 Yarı Final

19.04 22:00
520
Corinthians
-
Palmeiras
-

Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup A

19.04 01:00
 
Brasil Farroupilha
-
Esportivo BG
-
19.04 21:30
 
Tupi RS
-
Sao Luiz
-

Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup B

19.04 17:00
 
Rio Grande
-
Inter Santa Maria
-
19.04 21:00
 
Riograndense SM
-
Guarani RS
-
19.04 21:30
 
Santa Cruz RS
-
Pelotas
-

Brezilya Rondoniense 1.Tur

19.04 22:00
 
Uniao Cacoalense
-
Genus
-

Brezilya Catarinense 1 Hexagonal Final

19.04 22:00
 
Chapecoense
-
Criciuma
-
19.04 22:00
 
Figueirense
-
Internacional SC
-

Brezilya Baiano 1 Yarı Final

19.04 22:00
 
Bahia
-
Juazeirense
-
19.04 22:00
 
Colo Colo FR
-
Vitoria Da Conquista
-

Brezilya Mineiro 2 Yükselme Turu

19.04 16:30
 
Tricordiano
-
Uberlandia
-

Brezilya Matogrossense 2.Tur Grup A

19.04 22:00
 
Cuiaba
-
Luverdense
-
20.04 00:00
 
Operario MT
-
Dom Bosco
-
19.04 22:00
 
Pocone
-
Rondonopolis
-

Brezilya Sul-Matogrossense Yarı Final

19.04 22:00
 
Ivinhema
-
Corumbaense
-
19.04 22:00
 
Naviraiense
-
Comercial MS
-

Brezilya Gaucho 1 Yarı Final

19.04 22:00
 
Internacional
-
Brasil De Pelotas
-

Brezilya Mineiro 1 Yarı Final

19.04 22:00
 
Cruzeiro
-
Atletico Mineiro
-

Brezilya Pernambucano 1 Yarı Final

19.04 22:00
 
Salgueiro AC
-
Sport Recife
-
19.04 00:29
 
Santa Cruz
Central SC
1-0

Brezilya Goiano 1 Yarı Final

19.04 22:00
 
Goias
-
Goianesia
-

Brezilya Maranhense Yarı Final

19.04 01:15
 
Imperatriz
Sao Jose MA
1-0
19.04 23:00
 
Sampaio Correa FC
-
Moto Club MA
-

Brezilya Piauiense 1.Tur Yarı Final

19.04 21:00
 
Caiçara
-
Parnahyba
-

Brunei Süper Lig

19.04 15:15
 
Tebuan Muda
-
MS ABDB
-

Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı

19.04 17:00
 
Bdin Vidin
-
OFK Levski 2007
-
19.04 17:00
 
Juventus Malchika
-
Yantra Gabrovo
-
19.04 17:00
 
Partizan Cherven
-
Etar
-
19.04 17:00
 
Pavlikeni
-
Botev Lukovit
-
19.04 17:00
 
Sitomir Nikopol
-
Akademik Svishtov
-
19.04 17:00
 
Spartak Pleven
-
Kom Berkovitsa
-
19.04 17:00
 
Vidima-Rakovski
-
Botev Kozloduy
-

Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu

19.04 16:00
 
Belitsa
-
Ticha
-
19.04 16:00
 
Botev Novi Pazar
-
Suvorovo
-
19.04 16:00
 
Chernomorets Balchik
-
Septemvri Tervel
-
19.04 16:00
 
Dve Mogili
-
Chernomorets Byala
-
19.04 16:00
 
Provadia
-
Benkovski Byala
-
19.04 16:00
 
Svetkavitsa Targovishte
-
Kubrat 2007
-

Bulgaristan V AFG Güney-Batı

19.04 16:00
 
Balkan Varvara
-
Chepinets
-
19.04 16:00
 
Koneliano German
-
Vitosha Bistritsa
-
19.04 16:00
 
Oborishte
-
Germaneya Sapareva
-
19.04 16:00
 
Rilski Sportist
-
Mesta
-
19.04 16:00
 
Slivnishki Geroy
-
Strumska Slava
-
19.04 16:00
 
Sportist Svoge
-
FK Minyor Pernik
-
19.04 16:00
 
Velbazhd
-
Pirin Gotse Delchev
-
19.04 16:00
 
Vihren Sandanski
-
Belasitsa
-

Bulgaristan V AFG Güney-Doğu

19.04 02:00
 
Elhovo
-
Pomorie
-
19.04 02:00
 
Rodopa Smolyan
-
Minyor Radnevo
-

Bulgaristan A PFG Şampiyonluk Grubu

19.04 20:00
 
Ludogorets Razgrad
-
Litex Lovech
-

Bulgaristan A PFG Küme Düşme Grubu

19.04 15:15
 
Cherno More Varna
-
Slavia Sofia
-

Bulgaristan Kadınlar Ligi

19.04 14:30
 
Beroe (K)
-
Spartak Varna (K)
-
19.04 15:00
 
Olympia (K)
-
Ekomet 90 (K)
-
19.04 15:00
 
Sportika (K)
-
Oborishte (K)
-

Burundi Lig A

19.04 16:30
 
Flambeau De LEst
-
Muzinga
-
19.04 16:30
 
Le Messager de Bujumbura
-
Rusizi
-
19.04 16:30
 
Vital O
-
Prince Louis
-
19.04 16:30
 
Volontaires
-
Bujumbura City
-

CAF Konfederasyon Kupası 2.Tur

19.04 17:30
 
Mounana
-
Orlando Pirates
-
19.04 20:00
 
Onze Createurs
-
ASEC Mimosas
-
19.04 20:00
 
Zamalek
-
FUS Rabat
-

CAF Şampiyonlar Ligi 2.Tur

19.04 20:00
 
El Eulma
-
CS Sfaxien
-
19.04 17:30
 
Leopards de Dolisie
-
Smouha
-
19.04 22:30
 
Moghreb Tetouan
-
Al Ahly
-
19.04 20:30
 
Raja Casablanca
-
ES Setif
-
19.04 17:30
 
Sanga Balende
-
Al Hilal Omdurman
-
19.04 20:00
 
USM Alger
-
Kaloum Star
-

CFU Klüpler Şampiyonası 1.Tur Grup 1

19.04 23:00
 
Alpha United
-
Central
-

CFU Klüpler Şampiyonası 1.Tur Grup 3

19.04 22:30
 
Excelsior Meerzorg
-
Montego Bay United
-

CFU Klüpler Şampiyonası 1.Tur Grup 4

19.04 23:00
 
Lyford Cay Dragons
-
Helenites SC
-

Çek Cumhuriyeti Czech Liga

19.04 18:00
454
Hradec Kralove
-
Pribram
-
19.04 17:00
441
Zbrojovka Brno
-
Mlada Boleslav
-

Çek Cumhuriyeti FNL

19.04 11:17
 
Banik Sokolov
Karvina
49 '
0-1
19.04 18:00
 
Kolin
-
Trinec
-
19.04 18:00
 
Varnsdorf
-
Frydek-Mistek
-
19.04 11:16
 
Viktoria Zizkov
Banik Most
48 '
0-0

Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL

19.04 11:17
 
Admira Praha
Loko Vltavin
49 '
0-2
19.04 18:00
 
Benesov
-
Viktorie Jirny
-
19.04 11:15
 
Slavoj Vysehrad
Prevysov
52 '
1-1
19.04 18:00
 
Sokol Zapy
-
Kraluv Dvur
-
19.04 18:00
 
Stechovice
-
Chrudim
-
19.04 18:00
 
Zenit Caslav
-
Jiskra Domazlice
-

Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL

19.04 11:32
 
FASTAV Zlin II
Hanacka
İY
1-2
19.04 11:33
 
Opava II
Unicov
İY
0-0
19.04 11:15
 
Sigma Olomouc II
HFK Olomouc
İY
2-0
19.04 11:18
 
Slavia Orlova-Lutyne
Prostejov
49 '
1-1
19.04 11:17
 
Slovacko II
Vyskov
51 '
0-1
19.04 17:00
 
Zabreh
-
Breclav
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B

19.04 18:00
 
Horni Mecholupy
-
Litomerice
-
19.04 18:00
 
Nove Straseci
-
Sokol Brozany
-
19.04 18:00
 
Slavoj Zatec
-
Motorlet Praha
-
19.04 18:00
 
Uvaly
-
Neratovice-Byskovice
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C

19.04 18:00
 
Benatky Nad Jizerou
-
Usti Nad Orlici
-
19.04 18:00
 
Dvur Kralove
-
Trutnov
-
19.04 18:00
 
Pencin-Turnov
-
Nachod Destne
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D

19.04 17:00
 
Havlickuv Brod
-
Hodonin-Sardice
-
19.04 17:00
 
Slavoj Polna
-
Bystrice Nad Pernstejnem
-
19.04 11:15
 
Velke Mezirici
-
Mutenice
-
19.04 17:00
 
Vrchovina
-
Sokol Tasovice
-

Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E

19.04 11:15
 
Brumov
-
Dolni Benesov
-
19.04 11:15
 
Havirov
-
Lokomotiva Petrovice
-
19.04 17:00
 
Kozlovice
-
REAL Liskovec
-

Çek Cumhuriyeti 1.Lig Kadınlar

19.04 12:00
 
Pardubice (K)
-
Hradec Kralove (K)
-
19.04 15:30
 
Slovacko (K)
-
Sparta Praha (K)
-
19.04 11:15
 
Slovan Liberec (K)
-
Bohemians Praha (K)
-

Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar MSLZ

19.04 12:00
 
Banik Ostrava (K)
-
Brno (K)
-

Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar CZFL

19.04 11:15
 
Caslav (K)
-
Krupka (K)
0-0
19.04 14:00
 
Sokol Stara Lysa (K)
-
Usti Nad Labem (K)
0-0

Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig

19.04 10:35
 
2 Chongqing Lifan
Shanghai SIPG
90 '
1-1
19.04 14:45
 
Henan Jianye
-
Shanghai Shenhua
-

Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig

19.04 09:31
 
BIT Beijing
Yanbian Baekdu
0-1
19.04 10:00
 
Hebei Zhongji
Shanxi Jiayi
1-0
19.04 10:00
 
Jiangxi Liansheng
Tianjin Songjiang
1-1
19.04 10:30
 
Qingdao Jonoon
Dalian Aerbin
0-0
19.04 10:30
 
Wuhan Zall
Xinjiang Tianshan
1-0

Danimarka Süperlig

19.04 18:00
455
Brondby
-
Hobro IK
-
19.04 20:30
515
FC Copenhagen
-
FC Nordsjaelland
-
19.04 15:00
408
Odense
-
SonderjyskE
-

Danimarka 1.Lig

19.04 16:30
 
AGF Aarhus
-
Viborg
-
19.04 16:00
 
FC Fredericia
-
Bronshoj BK
-
19.04 16:00
 
HB Koge
-
Akademisk BK
-

Danimarka 2.Lig Doğu

19.04 14:00
 
FC Helsingor
-
Sollerod-Vedbaek
-
19.04 14:30
 
Holbaek
-
Hvidovre
-
19.04 16:00
 
Nykobing
-
Frem
-

Danimarka 2.Lig Batı

19.04 14:00
 
Kolding B
-
Thisted
-
19.04 15:00
 
Naestved
-
Marienlyst
-
19.04 14:30
 
Ringkobing IF
-
Kjellerup
-

Danimarka Danimarka Serisi Grup 1

19.04 14:30
 
NB Bornholm
-
BSF Ballerup Skovlunde
-

Danimarka Danimarka Serisi Grup 2

19.04 16:00
 
Marstal / Rise
-
LSF
-
19.04 13:00
 
Naesby II
-
Skanderborg
-

Danimarka Kadınlar Elit Ligi Şampiyonluk Turu

19.04 14:00
 
Fortuna Hjörring (K)
-
KoldingQ (K)
-
19.04 14:00
 
Skovbakken (K)
-
OB (K)
-

Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup B

19.04 15:00
 
Fortuna Svendborg (K)
-
SonderjyskE (K)
-
19.04 14:00
 
Vejlby (K)
-
Vildbjerg (K)
-

Dominik Cumhuriyeti Majör Lig

19.04 23:00
 
Cibao
-
San Cristobal
-
19.04 23:00
 
Moca
-
Barcelona DOM
-
19.04 23:00
 
Romana
-
Atlantico
-
19.04 23:00
 
Universidad O&M
-
Bauger
-

Ekvador Premier A 1.Tur

19.04 00:31
 
El Nacional
Mushuc Runa
1-0
20.04 00:00
 
Emelec
-
River Plate Ecuador
-
19.04 00:58
 
Independiente Del Valle
Deportivo Cuenca
0-1

Ekvador Premier B 1.Tur

19.04 00:00
 
Deportivo Azogues
Gualaceo
1-0
20.04 00:00
 
LDU Portoviejo
-
Deportivo Quevedo
-
19.04 19:30
 
Macara
-
ESPOLI
-
19.04 00:00
 
Manta
Imbabura
1-2
19.04 19:30
 
Olmedo
-
Tecnico Universitario
-

El Salvador Primera Lig Clausura

19.04 04:00
 
Aguila
Santa Tecla
0-0
20.04 00:00
 
Alianza
-
Isidro Metapan
-
19.04 03:33
 
FAS
Atletico Marte
0-0
20.04 00:00
 
Juventud Independiente
-
UES
-

Endonezya ISL

19.04 17:00
 
Persiram Raja Ampat
Mitra Kukar
-
19.04 15:00
 
Persisam Putra Samarinda
Pusamania Borneo
-
19.04 11:30
 
PSM Makassar
Persib Bandung
-

Ermenistan Premier Lig

19.04 13:40
 
Ararat Yerevan
-
Alashkert
-
19.04 15:00
 
Banants
-
Shirak
-
19.04 13:40
 
Ulisses
-
Pyunik
0-0

Estonya Esiliiga A

19.04 16:30
 
FC Flora Tallinn II
-
Tallinna Infonet II
-
19.04 14:00
 
FC Kuressaare
-
Tartu Santos
-
19.04 14:00
 
Kivioli Irbis
-
Vandra JK Varpus
-
19.04 16:30
 
Nomme JK Kalju II
-
Rakvere Tarvas
-
19.04 14:00
 
Tallinna Kalev
-
FC Levadia Tallinn II
-

Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey

19.04 14:00
 
Ajax Lasnamae
-
Visadus
-
19.04 12:00
 
Luunja
-
Kuusalu JK Rada
-
19.04 17:00
 
Paide II
-
FC Lokomotiv
-
19.04 16:00
 
Welco Elekter
-
TJK Legion
-

Estonya 2.Lig Batı / Güney

19.04 12:00
 
Ganvix
-
Tulevik II
-
19.04 17:00
 
Rummu Dünamo
-
Tondi
-
19.04 19:30
 
Saue JK Laagri
-
FC Metropool
-
19.04 19:00
 
Tallinna Ülikool
-
Viimsi MRJK
-
19.04 14:00
 
Torva
-
Keila
-

Estonya Esiliiga B

19.04 14:00
 
FC Elva
-
HÜJK Emmaste
-

Etiyopya Premier Lig

19.04 16:00
 
Ethiopia Bunna
-
Kedus Giorgis
-
19.04 21:00
 
Muger Cemento
-
Dashen Birra
-
19.04 21:00
 
Sidama Bunna
-
Dedebit
-

Faroe Adaları Master Lig

19.04 17:00
 
IF Fuglafjordur
-
B36 Torshavn
-
19.04 17:00
 
KI Klaksvik
-
EB Streymur
-
19.04 17:00
 
TB Tvoroyri
-
Vikingur Gota
-

Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi

19.04 14:30
 
AB / B36 (K)
-
HB (K)
-
19.04 02:00
 
AB (K)
-
HB (K)
-
19.04 02:00
 
IF/Vikingur (K)
-
EBS / Skala (K)
-
19.04 15:00
 
IF/Vikingur (K)
-
KI (K)
-
19.04 02:00
 
KI (K)
-
B36 (K)
-

Fas Botola Pro

19.04 17:30
 
Chabab Rif Hoceima
-
Chabab Atlas Khenifra
-
19.04 17:00
 
KAC Kenitra
-
Olympic Safi
-

Filipinler UFL

19.04 15:15
 
Loyola
-
Kaya
-
19.04 12:19
 
Pachanga FC
Philippine Army
4 '
-

Finlandiya Veikkausliiga

19.04 16:00
422
HJK Helsinki
-
FC Lahti
-
19.04 16:00
425
IFK Mariehamn
-
HIFK Helsinki
-
19.04 16:00
423
Inter Turku
-
Ilves Tampere
-
19.04 16:00
424
KTP Kotka
-
KuPS Kuopio
-
19.04 16:00
426
SJK Seinajoki
-
RoPS
-

Finlandiya Kadınlar Naisten Ligi

19.04 15:30
 
Honka (K)
-
Aland United (K)
-
19.04 13:00
 
Merilappi United (K)
-
Nice Futis (K)
-

Finlandiya Kadınlar Ykkönen

19.04 17:00
 
Kokkola F10 (K)
-
TuWe (K)
-

Fransa 1.Lig

19.04 15:00
409
Lille
-
Bordeaux
-
19.04 22:00
521
Lyon
-
Saint-Etienne
-
19.04 18:00
457
Montpellier
-
Caen
-

Fransa CFA Grup A

19.04 18:30
 
Calais
-
Romorantin
-

Fransa CFA 2 Grup C

19.04 15:00
 
Bastia II
-
Amiens SC II
-

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A

19.04 16:00
 
Arras U19
-
Amiens AC U19
-
19.04 16:00
 
Caen U19
-
Rouen U19
-
19.04 15:00
 
Lens U19
-
Orleans U19
-
19.04 16:00
 
Lille U19
-
Le Havre U19
-
19.04 16:00
 
Paris SG U19
-
Saint-Lo Manche U19
-
19.04 16:00
 
Quevilly U19
-
Valenciennes U19
-

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B

19.04 16:00
 
Auxerre U19
-
Amneville U19
-
19.04 16:00
 
Nancy U19
-
Epinal U19
-
19.04 16:00
 
Paris U19
-
Besançon U19
-
19.04 16:00
 
Pontarlier U19
-
Dijon U19
-
19.04 16:00
 
Sochaux U19
-
Reims U19
-
19.04 16:00
 
Troyes U19
-
Strasbourg U19
-

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C

19.04 16:00
 
Chateauroux U19
-
Villenave U19
-
19.04 16:00
 
Stade Laval U19
-
Nantes U19
-
19.04 16:00
 
Tours U19
-
Bordeaux U19
-

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D

19.04 16:00
 
Ajaccio U19
-
Cannes U19
-
19.04 16:00
 
Clermont U19
Beziers U19
-
19.04 16:00
 
Furiani Agliani U19
-
Toulouse U19
-
19.04 16:00
 
Nice U19
-
Montpellier U19
-
19.04 14:00
 
Olympique Lyon U19
-
Bastia U19
-
19.04 16:00
 
Saint-Etienne U19
-
Nimes U19
-

Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A

19.04 16:00
 
Hénin-Beaumont (K)
-
Templemars Vendeville (K)
-
19.04 16:00
 
Lillers (K)
-
Dijon (K)
-
19.04 16:00
 
Rouvroy (K)
-
Compiegne Club Oise (K)
-
19.04 16:00
 
Tremblay (K)
-
Mars Bischheim (K)
-
19.04 14:00
 
Vendenheim (K)
-
Amiens (K)
-

Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B

19.04 16:00
 
Blanquefort (K)
-
Tours (K)
-
19.04 16:00
 
Quimper (K)
-
Val d Orge (K)
-
19.04 16:00
 
Saint Malo (K)
-
CBOS Angers (K)
-
19.04 15:00
 
Saint-Herblain (K)
-
La Roche-sur-Yon (K)
-
19.04 16:00
 
Yzeure Allier (K)
-
Condé-sur-Noireau (K)
-

Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C

19.04 16:00
 
AS Veore Montoison (K)
-
Claix Football (K)
-
19.04 14:00
 
Blanzy (K)
-
Toulouse (K)
-
19.04 16:00
 
FAMF Marseille (K)
-
Olympique Marseille (K)
-
19.04 14:00
 
Muret (K)
-
Le Puy (K)
-
19.04 16:00
 
Nimes Metropole Gard (K)
-
Aurillac Arpajon (K)
-
19.04 16:00
 
Nivolas (K)
-
Monteux (K)
-

Fransız Guyanası Onur Ligi

19.04 21:00
 
Macouria
-
Kourou FC
-

Gabon Şampiyona D1

19.04 18:00
 
Mangasport
-
Pelican
-
19.04 18:00
 
Solidarite
-
Oyem
-

Galler Premier Lig Küme Düşme Grubu

19.04 15:00
 
Prestatyn Town
-
Bangor City
-

Gambiya GFA Ligi

19.04 17:30
 
Bakau United
-
GAMTEL
-
19.04 17:30
 
Banjul
-
Interior
-
19.04 17:30
 
Hawks
-
Bombada
-

Guadeloupe Onur Ligi

19.04 03:00
 
Club Amical
-
Etoile De Morne-A-LEau
-
19.04 03:00
 
Juventus Saint-Anne
-
La Gauloise
-
19.04 03:00
 
Phare Du Canal
-
Siroco Les Abymes
-
19.04 03:00
 
Racing Club (GUA)
-
Arsenal
-
19.04 03:00
 
US Baie-Mahaut
-
Gosier
-

Guam 1.Lig

19.04 12:30
 
Guam Shipyard
-
IT&E/IP&E
-

Guatemala Ulusal Lig Clausura

19.04 01:00
 
CSD Comunicaciones
Coatepeque
0-0
19.04 05:01
 
Deportivo Petapa
Halcones FC
2-0
19.04 23:00
 
Malacateco
-
Universidad San Carlos
-
19.04 05:03
 
Marquense
Antigua GFC
0-0
19.04 03:01
 
Suchitepequez
Guastatoya
1-0
19.04 05:04
 
Xelaju MC
Municipal
1-1

Guatemala Premier Lig Clausura Grup A

19.04 20:00
 
Aurora
-
Deportivo San Pedro
-
19.04 20:00
 
Ayutla
-
Nueva Concepcion
-
20.04 00:00
 
Barrilas
-
Aurora
-
19.04 20:00
 
Comunicaciones II
-
Iztapa
-
19.04 21:00
 
Deportivo Chiantla
-
Ayutla
-
20.04 00:00
 
Deportivo San Pedro
-
Comunicaciones II
-
19.04 20:00
 
Huehueteco
-
Barrilas
-
20.04 00:00
 
Iztapa
-
Puerto San Jose
-
19.04 21:00
 
Nueva Concepcion
-
Huehueteco
-
19.04 20:00
 
Puerto San Jose
-
Deportivo Chiantla
-

Guatemala Premier Lig Clausura Grup B

20.04 00:00
 
Carcha
-
Mixco
-
19.04 20:00
 
Coban Imperial
-
Mictlan
-
19.04 20:00
 
Heredia
-
Deportivo Jocotan
-
19.04 20:00
 
Mixco
-
Quirigua
-
19.04 20:00
 
Sacachispas
-
Sayaxche
-
19.04 20:00
 
Sayaxche
-
Heredia
-
19.04 20:00
 
Zacapa
-
Carcha
-

Güney Afrika PSL

19.04 16:00
 
Bloemfontein Celtic
-
Maritzburg United
-

Güney Afrika 1.Lig

19.04 16:00
 
Baroka
-
Garankuwa United
-
19.04 16:00
 
Cape Town All Stars
-
Milano United
-

Gürcistan Umaglesi Lig

19.04 15:00
 
Chikhura Sachkhere
-
Spartaki Tskhinvali
-
19.04 15:00
 
Dinamo Tbilisi
-
WIT Georgia
-
19.04 15:00
 
Guria Lantschuchti
-
Torpedo Kutaisi
-
19.04 15:00
 
Samtredia
-
Metalurgi Rustavi
-
19.04 15:00
 
Zestafoni
-
Dila Gori
-

Gürcistan Pirveli Lig Grup A

19.04 15:00
 
Lokomotiv Tbilisi
-
Matchakhela
-
19.04 17:00
 
Saburtalo
-
Sasco Tbilisi
-

Hırvatistan 1. HNL

19.04 18:00
453
Osijek
-
NK Zadar
-
19.04 20:00
508
Slaven Koprivnica
-
NK Zagreb
-

Hırvatistan 2. HNL

19.04 17:30
 
Dugopolje
-
Hrvatski Dragovoljac
-

Hırvatistan 3. HNL Istok

19.04 17:30
 
Bijelo Brdo
-
Podravina Ludbreg
-

Hırvatistan 3. HNL Jug

19.04 17:30
 
Croatia Zmijavci
-
Hajduk Split II
-
19.04 17:30
 
Neretvanac Opuzen
-
Solin
-
19.04 17:30
 
Primorac Stobrec
-
Junak
-

Hırvatistan 3. HNL Zapad

19.04 17:30
 
Dubrava Zagreb
-
Rijeka II
-

Hindistan I-Lig

19.04 16:30
 
Bharat FC
-
Shillong Lajong
-
19.04 16:30
 
Salgaocar
-
Sporting Goa
-

Hollanda Eredivisie

19.04 15:30
417
Ajax
-
NAC Breda
-
19.04 13:30
384
Feyenoord
-
Go Ahead Eagles
-
19.04 15:30
418
Heracles
-
PEC Zwolle
-
19.04 17:45
451
Utrecht
-
Twente
-

Hollanda Eerste Divisie

19.04 15:30
419
NEC Nijmegen
-
Almere City
-
19.04 15:30
420
Sparta Rotterdam
-
Telstar
-

Hollanda Topklasse Zondag

19.04 15:30
 
AFC
-
HFC EDO
-
19.04 15:30
 
De Treffers
-
HSC 21
-
19.04 15:30
 
EVV
-
OJC Rosmalen
-
19.04 15:00
 
Koninklijke HFC
-
JVC Cuijk
-
19.04 15:30
 
Leonidas
-
WKE Emmen
-
19.04 15:30
 
Lienden
-
HBS Craeyenhout
-
19.04 15:30
 
UNA
-
ADO 20
-
19.04 15:00
 
VVSB
-
USV Hercules
-

Hollanda Hoofdklasse Zondag A

19.04 15:00
 
AFC 34
-
Chabab
-
19.04 15:30
 
Haaglandia
HV & CV Quick
-
19.04 15:00
 
Hollandia
-
De Zouaven
-
19.04 15:00
 
JOS Watergraafsmeer
-
Magreb 90
-
19.04 15:00
 
OFC Oostzaan
-
VOC Rotterdam
-
19.04 15:00
 
RKVV Westlandia
-
DHC Delft
-
19.04 15:30
 
Vlissingen
-
ASV De Dijk
-

Hollanda Hoofdklasse Zondag B

19.04 15:00
 
AWC
-
Dongen
-
19.04 15:30
 
Baronie
-
TEC
-
19.04 15:30
 
De Valk
-
Deurne
-
19.04 15:30
 
DOSKO
-
Groene Ster
-

Hollanda Hoofdklasse Zondag C

19.04 15:30
 
Be Quick 1887
-
Alcides
-
19.04 15:00
 
De Bataven
-
SC NEC
-
19.04 15:30
 
FC Presikhaaf
-
Germania
-
19.04 15:00
 
FVC
-
SWZ
-
19.04 15:00
 
Juliana 31
-
Achilles 1894
-
19.04 15:00
 
MSC
-
RKHVV
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag A

19.04 15:00
 
Alphense Boys
-
VVIJ
-
19.04 15:00
 
De Kennemers
-
SJC Noordwijk
-
19.04 15:00
 
De Meern (Zon)
-
Nieuw Utrecht
-
19.04 15:00
 
Elinkwijk
-
SDO
-
19.04 15:00
 
Foresters
-
Purmersteijn
-
19.04 15:00
 
SC Woerden
-
DEM
-
19.04 15:00
 
SO Soest
-
Stormvogels
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag B

19.04 15:00
 
GDA
-
FC Olympia
-
19.04 15:00
 
HMSH
-
Boshuizen
-
19.04 15:00
 
Poortugaal
-
Nieuwerkerk
-
19.04 15:00
 
VELO
-
Kocatepe
-
19.04 15:00
 
Wateringse Veld
-
GOES
-
19.04 15:00
 
XerxesDZB (zon)
-
IFC
-
19.04 15:00
 
Zwervers
-
RKAVV Leidschendam
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag C

19.04 15:30
 
DESK
-
Beerse Boys
-
19.04 15:30
 
DESO
-
Nemelaer
-
19.04 15:30
 
EFC
-
Halsteren
-
19.04 15:30
 
Gestel
-
Brabantia
-
19.04 15:30
 
HVCH
-
LONGA
-
19.04 15:30
 
Moerse Boys
-
Erp
-
19.04 15:30
 
RKVV Roosendaal
-
RKSV Nuenen
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag D

19.04 15:30
 
Geldrop
-
SV Someren
-
19.04 15:30
 
Minor
-
Limburgia
-
19.04 15:30
 
NWC
-
EHC Hoensbroek
-
19.04 15:30
 
RVU Rothem
-
Meerssen
-
19.04 15:30
 
Venray
-
RKSV Bekkerveld
-
19.04 15:30
 
Wilhelmina 08
-
Heidebloem
-
19.04 15:30
 
Wittenhorst
-
Susteren
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag E

19.04 15:00
 
Concordia Wehl
-
Rheden
-
19.04 15:30
 
Grol
-
Bemmel
-
19.04 15:00
 
Heino
-
Alverna
-
19.04 15:00
 
Hoogland
-
De Zweef
-
19.04 15:00
 
LONGA 30
-
Silvolde
-
19.04 15:00
 
Rood Wit Groesbeek
-
Rigtersbleek
-
19.04 15:00
 
TVC 28
-
Luctor Et Emergo
-

Hollanda Eerste Klasse Zondag F

19.04 15:00
 
Bergum
-
SC Erica
-
19.04 15:00
 
Nieuw Buinen
-
Dalen
-
19.04 15:00
 
Steenwijk
-
Dieze West
-
19.04 15:00
 
SVBO
-
Joure
-
19.04 15:00
 
VKW
-
Rolder Boys
-
19.04 15:00
 
WVV
-
GVAV-Rapiditas
-

Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag

19.04 15:30
 
Eindhoven (K)
-
Gelre (K)
-
19.04 13:00
 
Eldenia (K)
-
Venray (K)
-
19.04 15:00
 
Kolping Boys (K)
-
DSE (K)
-
19.04 13:00
 
Nuenen (K)
-
t Zand (K)
-
19.04 13:00
 
Prinses Irene (K)
-
Woezik (K)
-
19.04 13:00
 
SV Someren (K)
-
Buitenveldert II (K)
-

Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C

19.04 12:30
 
Alkmania (K)
-
SDO (K)
-
19.04 15:00
 
Berghuizen (K)
-
Fortuna Wormerveer II (K)
-
19.04 15:00
 
Maarssen (K)
-
RKDEO (K)
-
19.04 15:30
 
Purmerend (K)
-
Victoria Boys (K)
-
19.04 15:00
 
Westlandia (K)
-
t Goy (K)
-
19.04 15:30
 
Zaandijk (K)
-
Velsen (K)
-

Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D

19.04 13:00
 
Amstenrade (K)
-
Nooit Gedacht (K)
-
19.04 15:30
 
DESK (K)
-
Venlosche Boys (K)
-
19.04 13:15
 
OVV 67 (K)
-
Bavel (K)
-
19.04 15:30
 
SSS 18 (K)
-
Bekkerveld (K)
-
19.04 12:30
 
Teisterbanders (K)
-
Eldenia II (K)
-
19.04 15:00
 
VDZ Arnhem (K)
-
Trekvogels (K)
-

Honduras Ulusal Lig Clausura

20.04 00:00
 
CD Victoria
-
Honduras Progreso
-
20.04 00:00
 
Parrillas One
-
CD Real Sociedad
-
20.04 00:00
 
Platense
-
Vida
-
19.04 04:00
 
Real Espana
Motagua
0-1

Hong Kong Premier Lig

19.04 09:30
 
Yokohama Hong Kong
Eastern AA
0-2
19.04 12:30
 
Yuen Long
-
Kitchee
-

Hong Kong HKFA 1.Lig

19.04 10:33
 
Happy Valley AA
Tuen Mun SA
90 '
0-1
19.04 10:28
 
Kwai Tsing DFA
Southern District RSA
0-3
19.04 10:26
 
Kwun Tong
Double Flower
0-1
19.04 08:34
 
Lucky Mile
Metro Gallery Sun Source
1-0
19.04 10:37
 
Shatin SA
Hong Kong FC
90 '
1-1
19.04 08:32
 
Wanchai
Citizen AA
1-1
19.04 12:30
 
Yau Tsim Mong
-
Sun Hei SC
-

İngiltere Premier Lig

19.04 15:30
415
Manchester City
-
West Ham United
-
19.04 18:00
456
Newcastle United
-
Tottenham
-

İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey

19.04 17:00
 
Cray Wanderers
-
Tilbury
-

İngiltere FA Cup Yarı Final

19.04 17:00
442
Aston Villa
-
Liverpool
-

İngiltere Kadınlar WSL

19.04 16:00
 
Birmingham City (K)
-
Notts County (K)
-
19.04 16:00
 
Chelsea (K)
-
Liverpool (K)
-
19.04 18:00
 
Manchester City (K)
-
Arsenal (K)
-

İngiltere Kadınlar WSL 2

19.04 15:00
 
London Bees (K)
-
Durham Women (K)
-
19.04 16:00
 
Oxford United (K)
-
Aston Villa (K)
-
19.04 16:00
 
Watford (K)
-
Millwall Lionesses (K)
-

İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey

19.04 16:00
 
Blackburn Rovers (K)
-
Coventry City (K)
-
19.04 16:00
 
Bradford City (K)
-
Stoke City LFC (K)
-
19.04 16:00
 
Preston North End (K)
-
Nottingham Forest (K)
-
19.04 16:00
 
Sheffield FC (K)
-
Wolverhampton Wanderers (K)
-

İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney

19.04 16:00
 
Brighton & Hove Albion (K)
-
Tottenham Hotspur (K)
-
19.04 16:00
 
Cardiff City LFC (K)
-
Portsmouth (K)
-
19.04 15:00
 
Plymouth Argyle (K)
-
Charlton Athletic (K)
-
19.04 16:00
 
Queens Park Rangers (K)
-
Gillingham (K)
-
19.04 16:00
 
West Ham United (K)
-
Lewes (K)
-

İngiltere Kadınlar Combination Midlands

19.04 16:00
 
Curzon Ashton (K)
-
Rotherham United (K)
-
19.04 16:00
 
Leafield Athletic LFC (K)
-
Radcliffe Olympic LFC (K)
-
19.04 16:00
 
Mansfield Town (K)
-
Leicester City WFC (K)
-
19.04 16:00
 
Reedswood (K)
-
Loughborough Foxes (K)
-
19.04 16:00
 
Steel City Wanderers (K)
-
Solihull (K)
-

İngiltere Kadınlar Combination Kuzey

19.04 16:00
 
Chester-le-Street Town (K)
-
Leeds United (K)
-
19.04 16:00
 
Chorley (K)
-
Norton & Stockton (K)
-
19.04 16:00
 
Guiseley Vixens (K)
-
Stockport County (K)
-
19.04 16:00
 
Morecambe (K)
-
Sheffield Utd Community (K)
-

İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu

19.04 16:00
 
C&K Basildon (K)
-
Milton Keynes Dons (K)
-

İngiltere Kadınlar Combination Güney Batı

19.04 16:00
 
Chichester City (K)
Gosport Borough (K)
-
19.04 16:00
 
St Nicholas (K)
-
Cheltenham Town Ladies (K)
-

İrlanda Kadınlar Ulusal Ligi

19.04 16:00
 
Galway WFC (K)
-
Castlebar Celtic (K)
-
19.04 16:00
 
Peamount United (K)
Raheny United (K)
-
19.04 16:00
 
UCD Waves (K)
-
Wexford Youths (K)
-

İrlanda Kadınlar Lig Kupası Final

19.04 16:00
 
Peamount United (K)
-
Raheny United (K)
-

İskoçya Kupa Yarı Final

19.04 14:15
393
Inverness C.T.
-
Celtic
-

İskoçya Kadınlar Futbol Ligi

19.04 15:00
 
Boroughmuir Thistle (K)
-
Hibernian II (K)
-
19.04 16:00
 
Celtic II (K)
Jeanfield Swifts (K)
-
19.04 16:00
 
East Fife (K)
Dunfermline Athletic (K)
-
19.04 16:00
 
Glasgow Girls (K)
Buchan (K)
-
19.04 16:00
 
Mill United (K)
Cumbernauld Colts (K)
-

İskoçya Kadınlar Premier Lig Kupası Çeyrek Final

19.04 16:30
 
Glasgow City (K)
-
Hutchison Vale (K)
-
19.04 16:00
 
Hibernian (K)
-
Spartans (K)
-
19.04 15:00
 
Inverness City (K)
-
Aberdeen (K)
-
19.04 16:00
 
Stirling University (K)
-
Celtic (K)
-

İspanya Primera Lig

19.04 22:00
522
Eibar
-
Celta Vigo
-
19.04 18:00
463
Granada
-
Sevilla
-
19.04 13:00
381
Rayo Vallecano
-
Almeria
-
19.04 20:00
511
Villarreal
-
Cordoba
-

İspanya 2.Lig

19.04 17:00
444
Alcorcon
-
Mallorca
-
19.04 18:00
464
Numancia
-
Barcelona II
-
19.04 13:00
382
Real Betis
-
Zaragoza
-
19.04 20:00
513
Tenerife
-
UE Llagostera
-
19.04 19:15
504
Valladolid
-
Sabadell
-

İspanya 2.Lig B Grup 1

19.04 18:00
 
Compostela
-
Coruxo
-
19.04 19:30
 
Langreo
-
Burgos
-
19.04 18:30
 
Lealtad
-
Cultural Leonesa
-
19.04 18:00
 
Marino De Luanco
-
Guijuelo
-
19.04 18:00
 
Racing Ferrol
-
UD Logrones
-
19.04 19:00
 
Real Murcia
-
Real Aviles
-
19.04 18:00
 
Tropezon
-
Somozas
-
19.04 18:00
 
Zamora CF
-
Real Oviedo
-

İspanya 2.Lig B Grup 2

19.04 13:00
 
Atletico Madrid II
-
Athletic Bilbao II
-
19.04 13:15
 
CD Guadalajara
-
Barakaldo
-
19.04 13:00
 
Conquense
-
Las Palmas II
-
19.04 13:00
 
Fuenlabrada
-
Huesca
-
19.04 17:00
 
Getafe II
-
Trival Valderas
-
19.04 18:00
 
Real Union
-
Real Madrid II
-
19.04 19:00
 
Toledo
-
Amorebieta
-
19.04 18:30
 
Tudelano
-
Rayo Vallecano II
-

İspanya 2.Lig B Grup 3

19.04 13:00
 
Cornella
-
Atletico Baleares
-
19.04 19:00
 
Eldense
-
Gimnastic Tarragona
-
19.04 19:00
 
Lleida Esportiu
-
Alcoyano
-
19.04 13:00
 
Mallorca II
-
Sant Andreu
-
19.04 19:00
 
Olimpic De Xativa
-
Villarreal II
-
19.04 13:00
 
Reus Deportiu
-
Hercules
-
19.04 18:00
 
UE Olot
-
Valencia II
-

İspanya 2.Lig B Grup 4

19.04 19:00
 
Almeria II
-
La Roda
-
19.04 13:00
 
Cacereno
-
UCAM Murcia
-
19.04 20:00
 
Cartagena
-
Villanovense
-
19.04 19:00
 
El Palo
-
Real Jaen
-
19.04 19:00
 
Linense
-
Real Betis II
-
19.04 13:00
 
Melilla
-
La Hoya Lorca
-
19.04 12:30
 
Sevilla II
-
Granada II
-

İspanya Tercera Ligi Grup 1

19.04 18:00
 
Alondras
-
As Pontes
-
19.04 19:00
 
Bergantinos
-
Arosa
-
19.04 19:00
 
Cerceda
-
Rapido Bouzas
-
19.04 18:00
 
Deportivo La Coruna II
-
Bertamirans
-
19.04 18:00
 
Pontevedra
-
Choco
-
19.04 18:00
 
Ribadeo
-
Barbadas
-
19.04 18:45
 
Ribadumia
-
Laracha
-
19.04 17:00
 
Silva
-
Ordenes
-
19.04 18:30
 
Villalbes
-
Cultural Areas
-
19.04 19:00
 
Xuventu Sanxenxo
-
Boiro
-

İspanya Tercera Ligi Grup 2

19.04 18:00
 
Andes
-
Praviano
-
19.04 13:00
 
Atletico de Lugones
-
Urraca
-
19.04 13:00
 
Covadonga
-
Tuilla
-
19.04 18:00
 
Gijon Industrial
-
Caudal Deportivo
-
19.04 02:00
 
Llanes
-
Cudillero
-
19.04 18:00
 
Mosconia
-
Lenense
-
19.04 13:00
 
Real Aviles II
-
L Entregu
-
19.04 13:00
 
Real Oviedo II
-
Ceares
-

İspanya Tercera Ligi Grup 3

19.04 18:00
 
Castro
-
Gama
-
19.04 18:00
 
Gimnastica Torrelavega
-
Colindres
-
19.04 13:00
 
Racing Santander II
-
Barreda
-
19.04 18:00
 
Santona
-
Laredo
-
19.04 18:00
 
Selaya
-
Atletico Albericia
-
19.04 12:45
 
Siete Villas
-
Revilla
-
19.04 18:00
 
Textil Escudo
-
Cayon
-
19.04 19:00
 
Vimenor
-
Rayo Cantabria
-

İspanya Tercera Ligi Grup 4