Almanya Bölgesel Lig Bayern

22.07 20:00
 
Heimstetten
-
Bayreuth
-

Arjantin Kupa 3.Tur

22.07 21:01
514
Olimpo
Atletico Rafaela
-
0-0

Avrupa U19 A Grubu

22.07 19:00
 
Avusturya U19
İsrail U19
2-0
22.07 21:31
 
Macaristan U19
Portekiz U19
0-2

Avrupa U19 B Grubu

22.07 19:00
 
Almanya U19
Sırbistan U19 1
1-2
22.07 22:02
 
Bulgaristan U19
Ukrayna U19
0-0

Avustralya NPL Queensland

23.07 12:36
 
Brisbane Strikers
Harimau Muda 1
1-1

Brezilya Serie B

23.07 01:29
526
Atletico Goianiense
Oeste
2-0
23.07 00:58
524
Icasa
Portuguesa
0-0

Brezilya Kupa 2.Tur

23.07 01:31
525
Figueirense
Bragantino
-
0-1

Copa Libertadores Yarı Final

23.07 03:18
527
Nacional Asuncion
Defensor Sporting 1
1-0

Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur

23.07 15:00
 
Guangzhou R&F
-
Shandong Luneng
-
23.07 14:34
 
Guizhou Renhe
Beijing Guoan
15 '
-
23.07 11:02
 
Lijiang Jiayunhao
Jiangsu Sainty
0-1
23.07 10:28
 
Qingdao Jonoon
Hangzhou Greentown
-
0-0
23.07 10:33
 
Yanbian Baekdu
Shanghai Shenhua
0-1

EAFF Doğu Asya Futbol Şampiyonası Eleme Turu

23.07 10:33
 
Guam
Moğolistan
1-0
23.07 08:00
 
Makao
Kuzey Mariana Adaları
1-1

Ekvador Premier A 1.Tur

23.07 20:30
 
Universidad Catolica
-
Mushuc Runa
-

Estonya Esiliiga A

23.07 19:00
 
Nomme JK Kalju II
-
Puuma Tallinn
-

Estonya Kupa 1.Tur

22.07 19:00
 
FC Flora Tallinn
Visadus
2-0
22.07 19:00
 
FC Maardu
HÜJK Emmaste
1-0
22.07 18:58
 
Raasiku FC Joker
Tallinna Infonet
0-0
23.07 19:30
 
Welco Elekter
-
Kose
-

Finlandiya Ykkonen

22.07 18:32
503
Viikingit
Oulu
0-2

Güney Kore K Lig Classic

23.07 13:30
 
Busan I Park
Suwon Bluewings
63 '
0-1
23.07 13:30
 
FC Seoul
Sangju Sangmu 1
63 '
0-0
23.07 13:31
 
Incheon United
Pohang Steelers
60 '
0-0
23.07 12:59
 
Jeju United
Jeonnam Dragons
90 '
1-0
23.07 13:30
 
Seongnam
Gyeongnam FC
63 '
0-0
23.07 13:30
 
Ulsan Horang-i
Jeonbuk Motors
60 '
0-0

Hazırlık Kulüpler

23.07 23:00
 
Al Ain
-
Al Kuwait
-
23.07 18:00
 
Al Hilal Riyadh
-
Genoa
-
23.07 23:30
 
Al Wihdat
-
MC Alger
-
23.07 21:30
 
Annan Athletic
-
Threave Rovers
-
23.07 17:00
 
Arka Gdynia
-
Olimpia Elblag
-
24.07 00:00
 
AS Marsa
-
TP Mazembe
-
23.07 17:45
 
Donji Srem
-
Metalac GM
-
23.07 18:00
 
FASTAV Zlin
-
HFK Olomouc
-
23.07 20:30
 
Fortuna Düsseldorf II
-
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
-
23.07 17:00
 
Gagra
-
Araks Ararat
-
23.07 20:30
 
Heist
-
Lyra TSV
-
23.07 18:00
 
Karmiotissa
-
Nea Salamis
-
23.07 19:00
 
Lucko
-
Krsko
-
23.07 18:00
 
Othellos Athienou
-
AE Zakakiou
-
23.07 17:00
 
Paderborn
-
Athletic Bilbao
-
23.07 18:00
 
Palermo
-
FC Jurmala
-
23.07 04:04
 
Santa Fe
Deportivo La Coruna
1-0
23.07 19:00
 
Sporting Braga II
-
Moreirense
-
23.07 19:00
 
SpVgg Neckarelz
-
Karlsruher SC II
-
23.07 19:30
 
VfL Halle
-
Wacker Nordhausen
-
23.07 20:30
 
Walhain
-
Tubize
-
23.07 21:45
 
Accrington Stanley
-
Blackburn Rovers
-
23.07 20:30
 
Achilles 29
-
Sporting Lisbon
-
23.07 20:00
 
Almere City
-
Cambuur
-
23.07 19:00
 
Apollon Limassol
-
Anorthosis
-
23.07 20:00
 
Arouca
-
UD Oliveirense
-
23.07 18:00
 
Balıkesirspor
-
AZAL PFK
-
23.07 21:30
 
Ballyclare Comrades
-
Glenavon FC
-
23.07 21:30
554
Beşiktaş
-
Mainz 05
-
23.07 20:00
 
Bordeaux
-
Nantes
-
23.07 19:30
 
Brest
-
Guingamp
-
23.07 20:00
 
Chaves
-
Pacos Ferreira
-
23.07 19:00
 
Chievo
-
Coventry
-
23.07 21:30
 
Colchester
-
Ipswich Town
-
23.07 21:45
 
Concord Rangers
-
Southend United
-
23.07 21:45
 
Crawley
-
Brighton
-
23.07 20:00
 
Den Bosch
-
Heracles
-
23.07 21:30
 
Deveronvale
-
Inverness C.T.
-
23.07 19:00
 
DJK Rosenheim
-
Schalke 04
-
23.07 21:45
 
East Thurrock United
-
Luton Town
-
23.07 18:00
 
Ermis Aradippou
-
AEL Limassol
-
23.07 20:00
 
Erzgebirge Aue
-
Stuttgart
-
23.07 21:00
 
Feyenoord
-
Real Sociedad
-
23.07 21:30
 
Gateshead
-
Leyton Orient
-
23.07 21:45
 
Halifax Town
-
Preston
-
23.07 21:30
 
Hartlepool United
-
Sunderland
-
23.07 19:30
 
Heimstetten
-
1860 München
-
23.07 20:00
 
Kasımpaşa
-
Fatih Karagümrük
-
23.07 19:30
 
Kickers Offenbach
-
Rot-Weiss Essen
-
23.07 19:00
 
Lille
-
Maccabi Haifa
-
23.07 20:00
 
Lorient
-
Evian TG
-
23.07 22:00
556
Lyon
-
Sevilla
-
23.07 21:00
 
Marino De Luanco
-
Sporting Gijon
-
23.07 21:00
 
Marseille
-
Benfica
-
23.07 21:15
 
Mickleover Sports
-
Burton Albion
-
23.07 20:00
 
Numancia
-
Atletico Madrid
-
23.07 21:00
 
Panathinaikos
-
Atromitos
-
23.07 20:00
 
Paris SG
-
Nice
-
23.07 20:30
548
Rapid Wien
-
Galatasaray
-
23.07 20:00
 
Rayo Vallecano
-
Granada II
-
23.07 21:00
 
RB Leipzig
-
Getafe
-
23.07 19:00
 
RC Strasbourg
-
Karlsruher SC
-
23.07 20:00
 
Rio Ave
-
Vitoria Guimaraes
-
23.07 20:30
 
RKC Waalwijk
-
PAOK
-
23.07 21:30
 
Rotherham United
-
Nottingham Forest
-
23.07 20:30
 
Schwarz-Weiss Essen
-
Rot-Weiss Oberhausen
-
23.07 19:00
 
Sheffield Wednesday
-
Arsenal Tula
-
23.07 19:00
 
Siofok
-
Soroksar
-
23.07 21:00
 
Tondela
-
Nacional
-
23.07 20:30
 
Toulouse
-
Sete
-
23.07 22:00
 
Trofense
-
Penafiel
-
23.07 20:00
547
Twente
-
Torku Konyaspor
-
23.07 12:00
 
Videoton II
Csakvari TK
0-3
23.07 19:00
 
Wacker Innsbruck
-
Werder Bremen
-
23.07 10:40
 
Wellington Phoenix
West Ham United
2-0
23.07 20:30
 
Wolfsberger AC
-
Chelsea
-
23.07 21:30
 
York City
-
Hull City
-
22.07 20:05
 
ADO Den Haag
Dordrecht
2-0
22.07 22:02
 
Aguilas
Almeria
0-3
22.07 21:32
 
Alfreton Town
Walsall
0-0
22.07 20:02
 
Angers
Le Poire-Sur-Vie
2-0
22.07 19:29
 
AS Eupen
Bochum
0-0
22.07 20:03
 
Bastia
Clermont
0-0
22.07 12:29
 
Bentleigh Greens
Melbourne Victory
0-2
22.07 21:29
 
Boreham Wood
Cambridge United
0-0
22.07 19:07
 
Boulogne
Le Havre
1-1
22.07 21:44
 
Buckley Town
Newtown
1-1
22.07 21:44
 
Buxton
Stockport County
1-0
22.07 18:32
 
Cardiff City
Amkar
0-3
22.07 21:30
 
Carlisle United
Sunderland
0-0
22.07 21:31
 
Carlton Town
Notts County
0-2
22.07 21:44
 
Chesham United
Wycombe Wanderers
2-2
22.07 21:44
 
Cowdenbeath
St. Mirren
1-2
22.07 21:03
518
Çaykur Rizespor
Shukura Kobuleti
1-0
22.07 21:44
 
Dagenham & Redbridge
Milton Keynes Dons
0-1
22.07 16:07
 
Danubio
Liverpool FC (Montevideo)
1-1
22.07 21:29
 
Dartford
Gillingham
0-2
22.07 20:02
 
Deinze
Anderlecht
0-0
22.07 19:30
 
Derby County
Zenit St. Petersburg
0-1
22.07 20:30
 
Dessel Sport
Eindhoven
0-0
22.07 16:58
 
Dinamo Batumi
Sumqayıt
1-1
22.07 16:31
 
Dinamo Stavropol
Biolog
2-0
22.07 21:44
 
Dundee FC
Hearts
1-0
22.07 21:02
 
Elche
Real Betis
2-0
22.07 21:31
 
Falkirk
Stirling Albion
1-0
22.07 21:30
 
Farsley
Bradford
-
22.07 18:03
 
Frydek-Mistek
Prostejov
0-2
22.07 20:10
 
FSV Frankfurt
Hannover 96
1-3
22.07 20:01
 
Go Ahead Eagles
Heerenveen
0-1
22.07 18:57
 
Gorica
Lokomotiva Zagreb
1-0
22.07 21:00
 
Grimsby Town
Doncaster Rovers
0-3
22.07 19:00
 
Gyirmot
Szigetszentmiklos
2-1
22.07 18:58
 
Heidenheim 1846
Rennes
2-1
22.07 21:45
 
Histon
Luton Town
-
22.07 21:28
 
Ilkeston
Leicester City
0-2
22.07 18:34
 
Ingolstadt
Nürnberg
1-0
22.07 17:07
501
2 Kayseri Erciyesspor
Akhisar Bld. 1
2-0
22.07 19:03
 
Kecskemeti TE
Maccabi Netanya
1-0
22.07 18:19
502
Leverkusen
Lokomotiv Moscow
2-0
22.07 21:02
 
Lommel United
Lierse
0-0
22.07 21:29
 
Macclesfield Town
Crewe Alexandra
1-0
22.07 18:03
 
Maritimo
Beira-Mar
2-0
22.07 21:31
 
Morecambe
Oldham Athletic
0-1
22.07 20:01
 
NAC Breda
Dundee United
1-0
22.07 20:03
 
NEC Nijmegen
OFI
0-1
22.07 19:06
 
Niendorfer TSV
Hamburg
0-3
22.07 18:05
 
Niki Volos
Ethnikos Achna
1-0
22.07 21:00
 
Nimes
Parma
-
22.07 21:45
 
Northampton Town
Sheffield United
0-1
22.07 20:00
 
Osnabrück
Dortmund
1-0
22.07 21:45
 
Peterborough United
Wolverhampton
1-1
22.07 21:31
 
Preston
Livingston
0-4
22.07 21:45
 
Rochdale
Bolton Wanderers
0-1
22.07 16:00
 
Roda
Alemannia Aachen 1
1-0
22.07 20:15
 
Rostov
Velez Mostar
1-0
22.07 20:30
 
Rot-Weiss Erfurt
Queens Park Rangers
0-1
22.07 20:36
 
Royal Antwerp
Gent
1-0
22.07 19:33
 
Saarbrücken
Beitar Jerusalem
0-0
22.07 05:40
 
Sacramento Republic
West Bromwich
0-1
22.07 19:00
 
Sporting Braga
Academica
0-0
22.07 19:01
 
St. Gallen
Freiburg
0-1
22.07 10:39
 
Sydney
Newcastle United
0-3
22.07 21:45
 
Torquay United
Plymouth Argyle
0-0
22.07 19:29
 
Tours
Orleans Loiret
0-0
22.07 21:45
 
Tranmere
Everton
0-1
22.07 19:37
 
Troyes
Paris FC
0-0
22.07 15:30
 
Wolfsburg II
Carl Zeiss Jena
1-0
22.07 21:44
 
Yeovil
Bristol Rovers
0-0
22.07 13:04
 
1 Zaglebie Lubin
Bytovia Bytow 1
0-0

İrlanda 1.Lig

22.07 22:00
523
Longford Town
Wexford Youths 1
3-2

İsviçre Süper Lig

23.07 20:45
550
Aarau
-
Sion
-
23.07 20:45
551
Zürich
-
Thun
-

Japonya J1 Lig

23.07 13:03
535
Albirex Niigata
FC Tokyo
89 '
0-1
23.07 13:03
531
Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 2
90 '
2-0
23.07 13:03
533
Kashima Antlers
Omiya Ardija
89 '
1-0
23.07 13:04
536
Sagan Tosu
Kawasaki Frontale 1
87 '
0-0
23.07 13:04
532
Sanfrecce Hiroshima
Kashiwa Reysol 1
88 '
2-1
23.07 13:05
538
1 Tokushima Vortis
Urawa Red Diamonds
87 '
0-1
23.07 13:03
537
Vegalta Sendai
Nagoya Grampus
90 '
1-0
23.07 13:03
534
1 Ventforet Kofu
Cerezo Osaka 1
90 '
0-0
23.07 13:34
539
1 Yokohama F. Marinos
Vissel Kobe
58 '
1-1

Kolombiya Primera B Clausura

22.07 04:03
 
Cucuta Deportivo
Union Magdalena
1-0
22.07 01:59
 
Depor FC
Cortulua Tulua
0-1

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup A

23.07 23:00
 
Barranquilla
-
Real Cartagena
-
23.07 23:00
 
Valledupar
-
Union Magdalena
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup C

23.07 23:00
 
Real Santander
-
Alianza Petrolera
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup D

23.07 23:30
 
Expreso Rojo
-
Llaneros
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup F

23.07 23:30
 
Atletico Huila
-
Once Caldas
-
23.07 23:30
 
Deportes Tolima
-
Deportes Quindio
-
23.07 23:00
 
Fortaleza
-
Deportivo Pereira
-

Letonya Virsliga

23.07 19:00
 
Skonto
-
Liepaja
-

Malta AME Kupası Grup A

23.07 21:30
 
Balzan
-
Naxxar Lions
-
23.07 19:30
 
Qormi
-
Pieta Hotspurs
-

Mozambik Moçambola

22.07 16:00
 
Maxaquene
-
Chibuto
-

Norveç Eliteserien

22.07 20:01
510
1 Sarpsborg 08
Aalesund 1
2-0

Norveç 1.Lig

23.07 20:00
546
Strommen
-
Alta
-

Norveç 2.Lig Avdeling 4

23.07 20:00
 
Valerenga II
-
Drobak / Frogn
-

Norveç NM Kupası 4.Tur

23.07 20:00
545
Bodo / Glimt
-
Stabaek
-

Rusya 2.Lig Doğu Grubu

22.07 12:59
 
Baykal
Chita
0-0
22.07 14:30
 
Irtysh OMSK
Dinamo Barnaul
1-0
22.07 14:00
 
Sibir Novosibirsk II
Metallurg Novokuznetsk
1-1
22.07 14:01
 
Tom Tomsk II
Smena Komsomolsk
0-0

Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu

22.07 21:44
521
Celtic
KR Reykjavik
3-0
22.07 21:29
520
1 Debrecen
Cliftonville 2 1
0-0
22.07 18:58
506
FC Levadia Tallinn
Sparta Prag 1
0-1
22.07 18:59
505
1 F91 Dudelange
Ludogorets Razgrad 2
0-0
22.07 21:00
515
2 HB Torshavn
Partizan Belgrade 2
1-0
22.07 20:29
511
2 1 Maccabi Tel Aviv
FC Santa Coloma 2 1
0-0
22.07 19:30
508
1 Qarabağ Ağdam
Valletta 4 2
1-0
22.07 21:00
516
1 Skenderbeu Korçe
BATE Borisov 6
0-1
22.07 18:30
504
4 1 Sutjeska Niksic
FC Sheriff
0-2
22.07 20:45
513
2 The New Saints
Slovan Bratislava
0-0
22.07 21:12
519
2 Zalgiris Vilnius
Dinamo Zagreb 3
0-0
23.07 18:00
540
Aktobe
-
Dinamo Tbilisi
-
23.07 19:00
542
HJK Helsinki
-
Rabotnicki
-
23.07 21:00
552
Maribor
-
Zrinjski Mostar
-
23.07 21:45
555
St Patrick`s Athletic
-
Legia Warszawa
-
23.07 20:30
549
Steaua Bucarest
-
Stromsgodset
-
23.07 19:00
543
Ventspils
-
Malmö FF
-

Şili Kupa 2.Tur Grup 6

23.07 22:30
 
Lota Schwager
-
Deportes Temuco
-

Şili Kupa 2.Tur Grup 8

23.07 22:30
 
Iberia
-
CD Universidad Catolica
-

Tayland Premier Lig

23.07 14:01
 
Air Force Central
Bangkok Glass
İY
1-2
23.07 15:00
 
Army United
-
Ratchaburi
-
23.07 16:00
 
Bangkok United
-
TOT
-
23.07 15:00
 
Buriram United
-
Chiangrai United
-
23.07 15:00
 
Chonburi
-
PTT Rayong
-
23.07 16:00
 
Muang Thong United
-
BEC Tero Sasana
-
23.07 14:06
 
Osotspa
Police United
43 '
-
23.07 14:03
 
Singhtarua
Chainat Hornbill
45 '
-
23.07 14:03
 
Sisaket
Songkhla United
45 '
-
23.07 15:00
 
Suphanburi
-
Samut Songkhram
-

UEFA Avrupa Ligi 2.Eleme Turu

22.07 21:58
522
4 Zeljeznicar
Metalurg Skopje 5
1-0

Ukrayna Süper Kupa

22.07 21:04
517
2 Shakhtar Donetsk
Dynamo Kiev 5
0-0

Avrupa U19 A Grubu

22.07 19:00
 
Avusturya U19
İsrail U19
2-0
22.07 21:31
 
Macaristan U19
Portekiz U19
0-2

Avrupa U19 B Grubu

22.07 19:00
 
Almanya U19
Sırbistan U19 1
1-2
22.07 22:02
 
Bulgaristan U19
Ukrayna U19
0-0

Avustralya NPL Queensland

23.07 12:36
 
Brisbane Strikers
Harimau Muda 1
1-1

Brezilya Serie B

23.07 01:29
526
Atletico Goianiense
Oeste
2-0
23.07 00:58
524
Icasa
Portuguesa
0-0

Copa Libertadores Yarı Final

23.07 03:18
527
Nacional Asuncion
Defensor Sporting 1
1-0

Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur

23.07 11:02
 
Lijiang Jiayunhao
Jiangsu Sainty
0-1
23.07 10:33
 
Yanbian Baekdu
Shanghai Shenhua
0-1

EAFF Doğu Asya Futbol Şampiyonası Eleme Turu

23.07 10:33
 
Guam
Moğolistan
1-0
23.07 08:00
 
Makao
Kuzey Mariana Adaları
1-1

Estonya Kupa 1.Tur

22.07 19:00
 
FC Flora Tallinn
Visadus
2-0
22.07 19:00
 
FC Maardu
HÜJK Emmaste
1-0
22.07 18:58
 
Raasiku FC Joker
Tallinna Infonet
0-0

Finlandiya Ykkonen

22.07 18:32
503
Viikingit
Oulu
0-2

Hazırlık Kulüpler

23.07 04:04
 
Santa Fe
Deportivo La Coruna
1-0
23.07 12:00
 
Videoton II
Csakvari TK
0-3
23.07 10:40
 
Wellington Phoenix
West Ham United
2-0
22.07 20:05
 
ADO Den Haag
Dordrecht
2-0
22.07 22:02
 
Aguilas
Almeria
0-3
22.07 21:32
 
Alfreton Town
Walsall
0-0
22.07 20:02
 
Angers
Le Poire-Sur-Vie
2-0
22.07 19:29
 
AS Eupen
Bochum
0-0
22.07 20:03
 
Bastia
Clermont
0-0
22.07 12:29
 
Bentleigh Greens
Melbourne Victory
0-2
22.07 21:29
 
Boreham Wood
Cambridge United
0-0
22.07 19:07
 
Boulogne
Le Havre
1-1
22.07 21:44
 
Buckley Town
Newtown
1-1
22.07 21:44
 
Buxton
Stockport County
1-0
22.07 18:32
 
Cardiff City
Amkar
0-3
22.07 21:30
 
Carlisle United
Sunderland
0-0
22.07 21:31
 
Carlton Town
Notts County
0-2
22.07 21:44
 
Chesham United
Wycombe Wanderers
2-2
22.07 21:44
 
Cowdenbeath
St. Mirren
1-2
22.07 21:03
518
Çaykur Rizespor
Shukura Kobuleti
1-0
22.07 21:44
 
Dagenham & Redbridge
Milton Keynes Dons
0-1
22.07 16:07
 
Danubio
Liverpool FC (Montevideo)
1-1
22.07 21:29
 
Dartford
Gillingham
0-2
22.07 20:02
 
Deinze
Anderlecht
0-0
22.07 19:30
 
Derby County
Zenit St. Petersburg
0-1
22.07 20:30
 
Dessel Sport
Eindhoven
0-0
22.07 16:58
 
Dinamo Batumi
Sumqayıt
1-1
22.07 16:31
 
Dinamo Stavropol
Biolog
2-0
22.07 21:44
 
Dundee FC
Hearts
1-0
22.07 21:02
 
Elche
Real Betis
2-0
22.07 21:31
 
Falkirk
Stirling Albion
1-0
22.07 18:03
 
Frydek-Mistek
Prostejov
0-2
22.07 20:10
 
FSV Frankfurt
Hannover 96
1-3
22.07 20:01
 
Go Ahead Eagles
Heerenveen
0-1
22.07 18:57
 
Gorica
Lokomotiva Zagreb
1-0
22.07 21:00
 
Grimsby Town
Doncaster Rovers
0-3
22.07 19:00
 
Gyirmot
Szigetszentmiklos
2-1
22.07 18:58
 
Heidenheim 1846
Rennes
2-1
22.07 21:28
 
Ilkeston
Leicester City
0-2
22.07 18:34
 
Ingolstadt
Nürnberg
1-0
22.07 17:07
501
2 Kayseri Erciyesspor
Akhisar Bld. 1
2-0
22.07 19:03
 
Kecskemeti TE
Maccabi Netanya
1-0
22.07 18:19
502
Leverkusen
Lokomotiv Moscow
2-0
22.07 21:02
 
Lommel United
Lierse
0-0
22.07 21:29
 
Macclesfield Town
Crewe Alexandra
1-0
22.07 18:03
 
Maritimo
Beira-Mar
2-0
22.07 21:31
 
Morecambe
Oldham Athletic
0-1
22.07 20:01
 
NAC Breda
Dundee United
1-0
22.07 20:03
 
NEC Nijmegen
OFI
0-1
22.07 19:06
 
Niendorfer TSV
Hamburg
0-3
22.07 18:05
 
Niki Volos
Ethnikos Achna
1-0
22.07 21:45
 
Northampton Town
Sheffield United
0-1
22.07 20:00
 
Osnabrück
Dortmund
1-0
22.07 21:45
 
Peterborough United
Wolverhampton
1-1
22.07 21:31
 
Preston
Livingston
0-4
22.07 21:45
 
Rochdale
Bolton Wanderers
0-1
22.07 16:00
 
Roda
Alemannia Aachen 1
1-0
22.07 20:15
 
Rostov
Velez Mostar
1-0
22.07 20:30
 
Rot-Weiss Erfurt
Queens Park Rangers
0-1
22.07 20:36
 
Royal Antwerp
Gent
1-0
22.07 19:33
 
Saarbrücken
Beitar Jerusalem
0-0
22.07 05:40
 
Sacramento Republic
West Bromwich
0-1
22.07 19:00
 
Sporting Braga
Academica
0-0
22.07 19:01
 
St. Gallen
Freiburg
0-1
22.07 10:39
 
Sydney
Newcastle United
0-3
22.07 21:45
 
Torquay United
Plymouth Argyle
0-0
22.07 19:29
 
Tours
Orleans Loiret
0-0
22.07 21:45
 
Tranmere
Everton
0-1
22.07 19:37
 
Troyes
Paris FC
0-0
22.07 15:30
 
Wolfsburg II
Carl Zeiss Jena
1-0
22.07 21:44
 
Yeovil
Bristol Rovers
0-0
22.07 13:04
 
1 Zaglebie Lubin
Bytovia Bytow 1
0-0

İrlanda 1.Lig

22.07 22:00
523
Longford Town
Wexford Youths 1
3-2

Kolombiya Primera B Clausura

22.07 04:03
 
Cucuta Deportivo
Union Magdalena
1-0
22.07 01:59
 
Depor FC
Cortulua Tulua
0-1

Norveç Eliteserien

22.07 20:01
510
1 Sarpsborg 08
Aalesund 1
2-0

Rusya 2.Lig Doğu Grubu

22.07 12:59
 
Baykal
Chita
0-0
22.07 14:30
 
Irtysh OMSK
Dinamo Barnaul
1-0
22.07 14:00
 
Sibir Novosibirsk II
Metallurg Novokuznetsk
1-1
22.07 14:01
 
Tom Tomsk II
Smena Komsomolsk
0-0

Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu

22.07 21:44
521
Celtic
KR Reykjavik
3-0
22.07 21:29
520
1 Debrecen
Cliftonville 2 1
0-0
22.07 18:58
506
FC Levadia Tallinn
Sparta Prag 1
0-1
22.07 18:59
505
1 F91 Dudelange
Ludogorets Razgrad 2
0-0
22.07 21:00
515
2 HB Torshavn
Partizan Belgrade 2
1-0
22.07 20:29
511
2 1 Maccabi Tel Aviv
FC Santa Coloma 2 1
0-0
22.07 19:30
508
1 Qarabağ Ağdam
Valletta 4 2
1-0
22.07 21:00
516
1 Skenderbeu Korçe
BATE Borisov 6
0-1
22.07 18:30
504
4 1 Sutjeska Niksic
FC Sheriff
0-2
22.07 20:45
513
2 The New Saints
Slovan Bratislava
0-0
22.07 21:12
519
2 Zalgiris Vilnius
Dinamo Zagreb 3
0-0

UEFA Avrupa Ligi 2.Eleme Turu

22.07 21:58
522
4 Zeljeznicar
Metalurg Skopje 5
1-0

Ukrayna Süper Kupa

22.07 21:04
517
2 Shakhtar Donetsk
Dynamo Kiev 5
0-0

Almanya Bölgesel Lig Bayern

22.07 20:00
 
Heimstetten
-
Bayreuth
-

Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 4.Tur

23.07 15:00
 
Guangzhou R&F
-
Shandong Luneng
-

Ekvador Premier A 1.Tur

23.07 20:30
 
Universidad Catolica
-
Mushuc Runa
-

Estonya Esiliiga A

23.07 19:00
 
Nomme JK Kalju II
-
Puuma Tallinn
-

Estonya Kupa 1.Tur

23.07 19:30
 
Welco Elekter
-
Kose
-

Hazırlık Kulüpler

23.07 23:00
 
Al Ain
-
Al Kuwait
-
23.07 18:00
 
Al Hilal Riyadh
-
Genoa
-
23.07 23:30
 
Al Wihdat
-
MC Alger
-
23.07 21:30
 
Annan Athletic
-
Threave Rovers
-
23.07 17:00
 
Arka Gdynia
-
Olimpia Elblag
-
24.07 00:00
 
AS Marsa
-
TP Mazembe
-
23.07 17:45
 
Donji Srem
-
Metalac GM
-
23.07 18:00
 
FASTAV Zlin
-
HFK Olomouc
-
23.07 20:30
 
Fortuna Düsseldorf II
-
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
-
23.07 17:00
 
Gagra
-
Araks Ararat
-
23.07 20:30
 
Heist
-
Lyra TSV
-
23.07 18:00
 
Karmiotissa
-
Nea Salamis
-
23.07 19:00
 
Lucko
-
Krsko
-
23.07 18:00
 
Othellos Athienou
-
AE Zakakiou
-
23.07 17:00
 
Paderborn
-
Athletic Bilbao
-
23.07 18:00
 
Palermo
-
FC Jurmala
-
23.07 19:00
 
Sporting Braga II
-
Moreirense
-
23.07 19:00
 
SpVgg Neckarelz
-
Karlsruher SC II
-
23.07 19:30
 
VfL Halle
-
Wacker Nordhausen
-
23.07 20:30
 
Walhain
-
Tubize
-
23.07 21:45
 
Accrington Stanley
-
Blackburn Rovers
-
23.07 20:30
 
Achilles 29
-
Sporting Lisbon
-
23.07 20:00
 
Almere City
-
Cambuur
-
23.07 19:00
 
Apollon Limassol
-
Anorthosis
-
23.07 20:00
 
Arouca
-
UD Oliveirense
-
23.07 18:00
 
Balıkesirspor
-
AZAL PFK
-
23.07 21:30
 
Ballyclare Comrades
-
Glenavon FC
-
23.07 21:30
554
Beşiktaş
-
Mainz 05
-
23.07 20:00
 
Bordeaux
-
Nantes
-
23.07 19:30
 
Brest
-
Guingamp
-
23.07 20:00
 
Chaves
-
Pacos Ferreira
-
23.07 19:00
 
Chievo
-
Coventry
-
23.07 21:30
 
Colchester
-
Ipswich Town
-
23.07 21:45
 
Concord Rangers
-
Southend United
-
23.07 21:45
 
Crawley
-
Brighton
-
23.07 20:00
 
Den Bosch
-
Heracles
-
23.07 21:30
 
Deveronvale
-
Inverness C.T.
-
23.07 19:00
 
DJK Rosenheim
-
Schalke 04
-
23.07 21:45
 
East Thurrock United
-
Luton Town
-
23.07 18:00
 
Ermis Aradippou
-
AEL Limassol
-
23.07 20:00
 
Erzgebirge Aue
-
Stuttgart
-
23.07 21:00
 
Feyenoord
-
Real Sociedad
-
23.07 21:30
 
Gateshead
-
Leyton Orient
-
23.07 21:45
 
Halifax Town
-
Preston
-
23.07 21:30
 
Hartlepool United
-
Sunderland
-
23.07 19:30
 
Heimstetten
-
1860 München
-
23.07 20:00
 
Kasımpaşa
-
Fatih Karagümrük
-
23.07 19:30
 
Kickers Offenbach
-
Rot-Weiss Essen
-
23.07 19:00
 
Lille
-
Maccabi Haifa
-
23.07 20:00
 
Lorient
-
Evian TG
-
23.07 22:00
556
Lyon
-
Sevilla
-
23.07 21:00
 
Marino De Luanco
-
Sporting Gijon
-
23.07 21:00
 
Marseille
-
Benfica
-
23.07 21:15
 
Mickleover Sports
-
Burton Albion
-
23.07 20:00
 
Numancia
-
Atletico Madrid
-
23.07 21:00
 
Panathinaikos
-
Atromitos
-
23.07 20:00
 
Paris SG
-
Nice
-
23.07 20:30
548
Rapid Wien
-
Galatasaray
-
23.07 20:00
 
Rayo Vallecano
-
Granada II
-
23.07 21:00
 
RB Leipzig
-
Getafe
-
23.07 19:00
 
RC Strasbourg
-
Karlsruher SC
-
23.07 20:00
 
Rio Ave
-
Vitoria Guimaraes
-
23.07 20:30
 
RKC Waalwijk
-
PAOK
-
23.07 21:30
 
Rotherham United
-
Nottingham Forest
-
23.07 20:30
 
Schwarz-Weiss Essen
-
Rot-Weiss Oberhausen
-
23.07 19:00
 
Sheffield Wednesday
-
Arsenal Tula
-
23.07 19:00
 
Siofok
-
Soroksar
-
23.07 21:00
 
Tondela
-
Nacional
-
23.07 20:30
 
Toulouse
-
Sete
-
23.07 22:00
 
Trofense
-
Penafiel
-
23.07 20:00
547
Twente
-
Torku Konyaspor
-
23.07 19:00
 
Wacker Innsbruck
-
Werder Bremen
-
23.07 20:30
 
Wolfsberger AC
-
Chelsea
-
23.07 21:30
 
York City
-
Hull City
-

İsviçre Süper Lig

23.07 20:45
550
Aarau
-
Sion
-
23.07 20:45
551
Zürich
-
Thun
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup A

23.07 23:00
 
Barranquilla
-
Real Cartagena
-
23.07 23:00
 
Valledupar
-
Union Magdalena
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup C

23.07 23:00
 
Real Santander
-
Alianza Petrolera
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup D

23.07 23:30
 
Expreso Rojo
-
Llaneros
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup F

23.07 23:30
 
Atletico Huila
-
Once Caldas
-
23.07 23:30
 
Deportes Tolima
-
Deportes Quindio
-
23.07 23:00
 
Fortaleza
-
Deportivo Pereira
-

Letonya Virsliga

23.07 19:00
 
Skonto
-
Liepaja
-

Malta AME Kupası Grup A

23.07 21:30
 
Balzan
-
Naxxar Lions
-
23.07 19:30
 
Qormi
-
Pieta Hotspurs
-

Mozambik Moçambola

22.07 16:00
 
Maxaquene
-
Chibuto
-

Norveç 1.Lig

23.07 20:00
546
Strommen
-
Alta
-

Norveç 2.Lig Avdeling 4

23.07 20:00
 
Valerenga II
-
Drobak / Frogn
-

Norveç NM Kupası 4.Tur

23.07 20:00
545
Bodo / Glimt
-
Stabaek
-

Şampiyonlar Ligi 2.Eleme Turu

23.07 18:00
540
Aktobe
-
Dinamo Tbilisi
-
23.07 19:00
542
HJK Helsinki
-
Rabotnicki
-
23.07 21:00
552
Maribor
-
Zrinjski Mostar
-
23.07 21:45
555
St Patrick`s Athletic
-
Legia Warszawa
-
23.07 20:30
549
Steaua Bucarest
-
Stromsgodset
-
23.07 19:00
543
Ventspils
-
Malmö FF
-

Şili Kupa 2.Tur Grup 6

23.07 22:30
 
Lota Schwager
-
Deportes Temuco
-

Şili Kupa 2.Tur Grup 8

23.07 22:30
 
Iberia
-
CD Universidad Catolica
-

Tayland Premier Lig

23.07 15:00
 
Army United
-
Ratchaburi
-
23.07 16:00
 
Bangkok United
-
TOT
-
23.07 15:00
 
Buriram United
-
Chiangrai United
-
23.07 15:00
 
Chonburi
-
PTT Rayong
-
23.07 16:00
 
Muang Thong United
-
BEC Tero Sasana
-
23.07 15:00
 
Suphanburi
-
Samut Songkhram
-
powered by maçkolik

Türkiye’den ve Dünya’dan canlı maç sonuçları (haftasonu, dün, bugün oynanan) futbol maç skorları Mynet Spor hızıyla sizlerle.
iddaa.mynet.com canlı sonuçlardaki veriler; iddaa maç kodları, iddaa oranları, iddaa programı, maç sonuçları, puan durumu, istatistik ve tahmin bilgileri mackolik.com'dan sağlanmaktadır ve bilgilendirme amaçlıdır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir