ABD Major Lig

31.07 03:38
547
2 Chicago Fire
Vancouver Whitecaps 2
0-0
31.07 02:07
544
3 DC United
Toronto FC 2
1-0
31.07 02:38
545
1 New England Revolution
Colorado Rapids 2 1
1-0
31.07 04:10
552
1 Real Salt Lake
New York Red Bulls
1-0

Almanya Oberliga Bayern Nord

30.07 19:30
 
Ammerthal
Eltersdorf
-
30.07 19:30
 
Erlenbach
Aubstadt
-
30.07 19:30
 
Frohnlach
Amberg
-
30.07 19:30
 
Grossbardorf
Memmelsdorf
-
30.07 19:30
 
Jahn Forchheim
Ansbach 09
-
30.07 19:30
 
SpVgg Bayern Hof
Jahn Regensburg II
-
30.07 19:30
 
Viktoria Aschaffenburg
Würzburger FV
-
30.07 20:00
 
Weiden
Neudrossenfeld
-

Almanya Oberliga Bayern Süd

30.07 20:00
 
Bad Kötzting
Unterföhring
-
30.07 20:00
 
Bogen
-
Schwabmünchen
-
30.07 19:30
 
Dachau
Rain / Lech
-
30.07 19:30
 
Landsberg
Pipinsried
-
30.07 19:30
 
Landshut
Eichstatt
-
30.07 19:30
 
Raisting
Unterhaching II
-
30.07 20:00
 
Sonthofen
Hankofen-Hailing
-
30.07 19:30
 
Vilzing
DJK Rosenheim
-
30.07 20:30
 
1860 Rosenheim
Wolfratshausen
-

Almanya Oberliga Hessen

30.07 20:00
 
Rot-Weiss Darmstadt
Rot-Weiss Hadamar
-
30.07 20:32
 
Wehen Wiesbaden II
Eschborn
1-0

Avrupa U19 Final

31.07 20:00
 
Portekiz U19
Almanya U19
31 '
-

Avustralya NPL Victoria

30.07 13:31
 
Dandenong Thunder
Northcote City
1-1
30.07 13:31
 
Green Gully
Heidelberg United
0-1
30.07 13:30
 
Melbourne Knights
Oakleigh Cannons
-
30.07 13:32
 
Port Melbourne
Ballarat Red Devils
2-1

Avustralya NPL Batı Avustralya

30.07 10:00
 
Perth Glory U21
Floreat Athena
-

Bhutan Ulusal Lig

30.07 15:00
 
Drukpol
-
Bhutan Clearing
-

Bonaire Bonaire Ligi

30.07 03:00
 
Vespo
-
Real Rincon
-

Brezilya Serie B

30.07 00:59
509
Nautico
Icasa
1-0
30.07 02:59
513
Portuguesa
Oeste
0-0

Brezilya Kupa 3.Tur

31.07 04:03
549
Bragantino
Sao Paulo
0-1
31.07 04:00
550
Internacional
Ceara
0-0
31.07 01:33
 
Novo Hamburgo
ABC FC
1-0
31.07 03:59
551
Vasco da Gama
Ponte Preta
2-1

Brezilya Serie D Grup 1

31.07 03:00
 
Genus
Atletico Acreano
0-0

Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 1

31.07 02:05
 
Batatais
Votuporanguense
0-0
30.07 01:31
 
Comercial FC
Ferroviaria
0-0

Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 2

31.07 01:58
 
Independente SP
RB Brasil
1-0
31.07 01:59
 
Uniao Barbarense
Rio Branco SP
0-0
31.07 02:03
 
XV De Piracicaba
Inter De Limeira
1-0

Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 3

30.07 20:57
 
CA Juventus
Sao Bento
1-0
31.07 01:58
 
Gremio Osasco
Atletico Sorocaba
1-1
30.07 21:00
 
Santo Andre
Sao Bernardo FC
0-0
30.07 21:00
 
Taubate
Sao Jose EC
-

Copa Libertadores Yarı Final

31.07 03:19
546
2 Bolivar
San Lorenzo 4
0-0
30.07 03:17
515
3 Defensor Sporting
Nacional Asuncion 2
0-0

Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig

31.07 15:01
 
Henan Jianye
Changchun YaTai
0-0
31.07 14:31
 
Liaoning Whowin
Guangzhou R&F 1
1-2
30.07 14:30
 
2 Beijing Guoan
Dalian Aerbin 1
0-0
30.07 14:35
 
1 Hangzhou Greentown
Shanghai Shenhua 1
0-0
30.07 15:01
 
1 Harbin Yiteng
Guangzhou Evergrande 2
0-3
30.07 14:29
 
6 Shandong Luneng
Jiangsu Sainty 3
2-0
30.07 14:46
 
3 Shanghai Shenxin
Shanghai SIPG 2
1-1
30.07 14:35
 
Tianjin Teda
Guizhou Renhe 3
1-0

Ekvador Premier A 1.Tur

31.07 03:01
 
Emelec
Deportivo Quito
2-0
31.07 02:56
 
Independiente Del Valle
Deportivo Cuenca
2-0
31.07 03:35
 
LDU Loja
LDU Quito
1-0
31.07 03:30
 
Manta
Barcelona SC
1-2
31.07 03:00
 
Olmedo
El Nacional
0-1
30.07 20:29
 
Universidad Catolica
Mushuc Runa
0-0

Estonya Esiliiga A

30.07 18:59
 
Rakvere Tarvas
FC Levadia Tallinn II
1-1

Estonya Esiliiga B

31.07 19:03
 
TJK Legion
Ararat Tallinn
74 '
0-0

EuroAmericana Kupası EuroAmericana Kupası

30.07 03:00
514
CD Universidad Catolica
Valencia 1
0-0
31.07 01:08
542
Club America
Atletico Madrid
-
0-0
31.07 03:53
548
Palmeiras
Fiorentina
2-0

Guatemala Ulusal Lig Apertura

31.07 00:20
 
Antigua GFC
Municipal
1-0

Hazırlık Ülkeler

31.07 15:59
 
Danimarka U17
Norveç U17
0-0
31.07 15:59
 
Faroe Adaları U17
ABD U17
0-3
31.07 18:59
 
İngiltere U17
İsveç U17
82 '
0-2
31.07 18:59
 
İzlanda U17
Finlandiya U17
83 '
0-0

Hazırlık Kulüpler

30.07 19:04
 
AEK Larnaca
Ayia Napa
1-1
30.07 21:33
 
Albacete
Granada
1-2
30.07 21:30
 
Bangor FC
Linfield FC
0-0
30.07 20:37
 
Bari
Marseille
0-0
30.07 21:45
 
Bishops Stortford
Colchester
0-0
30.07 21:52
 
Bognor Regis Town
Whitehawk
0-1
30.07 11:58
 
Brisbane Roar
Moreton Bay United
3-0
30.07 21:47
 
Bury
Blackburn Rovers 1
0-0
30.07 12:02
 
Canberra FC
Western Sydney Wanderers
0-1
30.07 21:46
 
Cesena
Juventus
0-0
30.07 21:45
 
Chesterfield
Aston Villa
2-0
30.07 21:47
 
East Fife
Hibernian
0-0
30.07 21:05
 
Elche
Villarreal
0-1
30.07 13:07
 
FC Seoul
Leverkusen
0-1
30.07 21:34
 
Fuenlabrada
Alcorcon
0-0
30.07 21:19
 
Gerasdorf Stammersdorf
Fortuna 05
1-1
30.07 19:30
 
Gil Vicente
Arouca
0-0
30.07 21:48
 
Glenavon FC
Leeds United
0-1
30.07 21:33
 
Grantham Town
Gateshead
0-0
30.07 21:30
 
Gubbio
Juve Stabia
1-0
30.07 17:01
 
Hannover 96
Csakvari TK
0-0
30.07 21:30
 
Hartlepool United
Middlesbrough
0-0
30.07 20:03
527
Hertha Berlin
Sevilla
0-0
30.07 19:59
 
Lens
Sporting Charleroi
2-2
30.07 19:37
 
Luçon
Nantes
0-0
30.07 19:59
 
Metz
Reims
0-0
30.07 15:03
 
Muang Thong United
Almeria
1-1
30.07 22:02
 
Nacional
Sunderland
0-0
30.07 20:01
 
Numancia
Tudelano
0-2
30.07 19:07
 
Penafiel
Moreirense
0-0
30.07 21:47
 
Peterborough United
Charlton Athletic
0-0
30.07 21:44
 
Plymouth Argyle
Yeovil
1-1
30.07 21:47
 
Port Vale
Bolton Wanderers
0-1
30.07 19:59
 
Saint-Etienne
Willem II 1
2-2
30.07 21:31
 
Savona
Genoa
0-2
30.07 21:47
 
Sheffield Wednesday
Newcastle United
0-0
30.07 20:34
530
Sion
Benfica
0-1
30.07 18:58
 
Soroksar
Szolnoki MAV
1-0
30.07 21:45
 
Southend United
Queens Park Rangers
0-0
30.07 21:48
 
St. Neots Town
Luton Town
0-0
30.07 20:03
 
Sturm Graz
Hamburg
0-2
30.07 21:01
 
UE Olot
Sabadell
1-0
30.07 18:34
 
Veria
PAS Giannina
0-1
30.07 21:00
 
Villarreal II
Huracan Valencia
0-0
30.07 20:30
531
Vitesse
Chelsea
0-2
30.07 21:32
 
Walsall
Leicester City
1-2
30.07 21:31
 
Watford
Coventry
0-1
30.07 21:46
 
Woking
Crawley
0-1
30.07 21:32
 
York City
Nottingham Forest
0-0
31.07 23:00
 
Academica
-
Deportivo La Coruna
-
31.07 20:30
 
Athletic Bilbao
-
Benfica
-
31.07 18:00
 
Balkan
Najran
0-1
31.07 21:45
 
Brighton
-
Southampton
-
31.07 21:45
 
Chasetown
-
Walsall
-
31.07 20:30
 
Cordoba
Cadiz
1 '
-
31.07 16:02
 
1 Hoffenheim
AZ Alkmaar
0-0
31.07 19:00
571
Köln
Trabzonspor 1
75 '
2-0
31.07 22:00
 
Marbella
-
Real Betis
-
31.07 19:39
 
Piacenza
AlbinoLeffe
İY
0-0
31.07 21:30
595
Sheffield United
-
Fenerbahçe
-
31.07 21:45
 
Stafford Rangers
-
AFC Telford United
-
31.07 17:26
 
Ternana
Barletta
2-0

İran Persian Gulf Ligi

31.07 18:14
 
Rah Ahan
Esteghlal FC
1-0
31.07 18:17
 
Saba Qom
Zob Ahan
0-0
31.07 16:06
 
Tractor Sazi
Foolad Khuzestan
1-0

İsveç 2.Lig Vastra Götaland

30.07 20:00
 
Höganas BK
Eskilsminne
-

İsveç Kupa 1.Tur

30.07 20:00
 
Nora-Pershyttan
Karlstad
1-1
30.07 20:00
 
Upsala
Valsta Syrianska
-
1-0
31.07 20:03
 
Nassjö
Oskarshamns AIK
28 '
-

İzlanda 1.Lig

30.07 21:02
 
Grindavik
Bİ / Bolungarvik
0-0
30.07 21:14
 
HK Kopavogur
KA Akureyri
1-1
30.07 22:59
 
Leiknir Reykjavik
KV Vesturbaejar
1-0
30.07 22:59
 
1 Throttur Reykjavik
UMF Selfoss
1-1
30.07 22:59
 
UMF Tindastoll
Haukar
0-2
30.07 22:59
 
Vikingur Olafsvik
İA Akranes
0-1

İzlanda VISA Bikar Kupası Yarı Final

30.07 22:15
541
Keflavik
Vikingur Reykjavik
-
0-0
31.07 21:00
587
İB Vestmannaeyjar
-
KR Reykjavik
-

İzlanda 2.Lig

30.07 22:59
 
Afturelding
Huginn
0-1
30.07 22:59
 
Grotta
Reynir Sandgerdi
4-0
30.07 22:00
 
KF Fjallabyggdar
Sindri 1
1-0
30.07 22:13
 
Njardvik
IR Reykjavik
0-0
30.07 22:31
 
1 Völsungur
AEgir 1
0-1

İzlanda 3.Lig

30.07 22:59
 
Berserkir
Grundarfjördur
2-1
30.07 22:00
 
Höttur
-
Einherji
-
30.07 23:00
 
KF Vidir
-
IH Hafnarfjordur
-
30.07 23:00
 
Magni
-
Leiknir Faskrudsfjordur
-

Japonya J2 Lig

30.07 13:03
 
1 Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare
0-0
30.07 13:03
 
Consadole Sapporo
Yokohama FC
0-0
30.07 13:06
 
1 FC Gifu
Fagiano Okayama
1-2
30.07 13:03
 
JEF United
Montedio Yamagata
1-0
30.07 13:04
 
Jubilo Iwata
Kamatamare Sanuki
2-1
30.07 13:06
 
Kataller Toyama
Ehime FC
0-1
30.07 13:04
 
Matsumoto Yamaga
Roasso Kumamoto
2-1
30.07 13:06
 
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
0-0
30.07 13:03
 
1 Oita Trinita
Tochigi SC
0-0
30.07 13:34
 
ThespaKusatsu Gunma
Giravanz Kitakyushu
0-0
30.07 13:03
 
Tokyo Verdy
Kyoto Sanga
1-0

Kamerun Elite ONE

30.07 18:00
 
Canon
Douala AC
-
30.07 18:00
 
Les Astres
Renaissance
-
30.07 18:00
 
Njalla Quan
Sable Batie
-
30.07 18:00
 
Panthere
Cosmos De Bafia
-
30.07 18:00
 
Scorpion De Be
New Star De Douala
-
30.07 18:00
 
UMS De Loum
Cotonsport
-
30.07 18:00
 
Union Douala
Tonnerre Kalara Club
-
30.07 18:00
 
Unisport Bafang
Fovu Club
-
30.07 18:00
 
Young Sport Academy
Bamboutos
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup A

30.07 22:59
 
Barranquilla
Uniautonoma 1
1-1
31.07 01:27
 
Junior
Union Magdalena
0-0
31.07 03:30
 
Real Cartagena
Valledupar
0-1

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup B

31.07 03:30
 
Atletico Nacional
Envigado
3-1
30.07 22:59
 
Itagüi Ditaires
Deportivo Rionegro
2-2
31.07 03:30
 
Jaguares De Cordoba
Medellin
0-3

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup C

30.07 23:28
 
Patriotas Boyaca
Atletico Bucaramanga
0-1
30.07 22:59
 
Real Santander
Boyaca Chico
0-0
31.07 23:00
 
Cucuta Deportivo
-
Alianza Petrolera
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup D

30.07 22:59
 
Bogota
Llaneros
0-0
31.07 03:00
 
Expreso Rojo
Millonarios
1-1
30.07 22:59
 
Santa Fe
La Equidad
1-0

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup E

30.07 23:34
 
Deportivo Cali
Depor FC
0-1

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup F

30.07 23:32
 
Atletico Huila
Deportivo Pereira
0-1
30.07 23:28
 
Deportes Tolima
Fortaleza
0-0

Kosta Rika Kupa Yarı Final

31.07 02:00
 
2 Alajuelense
CS Cartagines
1-1

Letonya 1.Lig

30.07 18:00
 
Rezekne / BJSS
SFK United
1-1

Malta AME Kupası Yarı Final

31.07 19:34
 
Balzan
Mosta
İY
1-1
31.07 21:30
 
Zebbug Rangers
-
Pieta Hotspurs
-

Meksika Kupa MX Apertura Grup 1

30.07 02:59
 
Irapuato
Queretaro
2-0
30.07 05:01
 
Tigres UANL
Altamira FC
2-0

Meksika Kupa MX Apertura Grup 2

31.07 03:00
 
2 Atletico San Luis
Santos Laguna 2
2-1
30.07 05:00
 
Correcaminos UAT
Monterrey
1-2

Meksika Kupa MX Apertura Grup 3

30.07 03:00
 
Guadalajara
Deportivo Tepic
2-0
30.07 05:00
 
Tijuana
Zacatepec
2-1

Meksika Kupa MX Apertura Grup 4

31.07 05:00
 
1 Atlas
Dorados De Sinaloa 1
2-1
30.07 02:59
 
Mineros de Zacatecas
Universidad Guadalajara
0-0

Meksika Kupa MX Apertura Grup 5

31.07 05:00
 
Celaya
Puebla 1
0-0
31.07 03:00
 
2 Morelia
Necaxa 2
1-0

Meksika Kupa MX Apertura Grup 6

31.07 03:00
 
Merida FC
Toluca 1
0-0
31.07 05:00
 
2 Pumas UNAM
Atlante 1
1-1

Meksika Kupa MX Apertura Grup 7

30.07 03:00
 
Lobos BUAP
Chiapas FC
3-0
31.07 03:00
 
4 1 Veracruz
Alebrijes De Oaxaca 5
1-1

Peru Premier Lig Apertura

30.07 21:15
 
Los Caimanes
Cesar Vallejo
1-0
31.07 04:00
 
2 Universitario
Real Atletico Garcilaso 2
2-0
30.07 23:45
 
1 UTC Cajamarca
Juan Aurich
1-0
31.07 21:15
 
Melgar
-
Universidad San Martin
-
31.07 23:30
 
Sporting Cristal
-
Leon de Huanuco
-
31.07 19:00
 
Union Comercio
Sport Huancayo
73 '
1-0

Portekiz Lig Kupası 1.Tur Grup A

30.07 19:59
 
UD Oliveirense
Farense
0-0
30.07 19:59
 
Uniao Madeira
Chaves
0-1

Portekiz Lig Kupası 1.Tur Grup B

30.07 18:59
 
Freamunde
Academico Viseu
0-0
30.07 19:59
 
Sporting Covilha
Portimonense
1-0

Portekiz Lig Kupası 1.Tur Grup C

30.07 16:58
 
Leixoes
Santa Clara 1
0-0
30.07 18:59
 
Tondela
Oriental Lisboa
3-0

Portekiz Lig Kupası 1.Tur Grup D

30.07 19:01
 
CD Feirense
Atletico CP
0-0
30.07 19:00
 
Trofense
Beira-Mar 1
1-0

Romanya Kupa 2.Tur

30.07 17:30
 
Anina
Minerul Motru
-
30.07 17:30
 
ASU Poli
Nuova Mama Mia
-
30.07 17:34
 
Atletic Bradu
Inter Clinceni
0-1
30.07 17:30
 
Biertan
-
Metalurgistul Cugir
-
30.07 17:30
 
Branceni
Ştefaneşti
-
30.07 17:30
 
Cristian
-
Conpet Ploieşti
-
30.07 17:30
 
Csikszereda
-
Avantul Reghin
-
30.07 17:30
 
Dinamo Bucarest II
Sportul Studentesc
-
30.07 17:30
 
Dinamo Oneşti
Aerostar Bacau
-
30.07 17:30
 
Gloria Bistrita II
Arieşul 1907
-
30.07 17:30
 
Granitul Babadag
Callatis 2012
-
30.07 17:30
 
Horezu
Pandurii Targu Jiu II
-
30.07 17:30
 
Ineu
UTA Arad
-
30.07 17:30
 
Malu
Metaloglobus
-
30.07 17:30
 
Milcov
Vişina Noua
-
30.07 17:30
 
Minerul Mehedinti
Ştiinta Turceni
-
-
30.07 17:30
 
Podari
Universitatea Craiova
-
30.07 17:32
 
Popeşti Leordeni
Baloteşti
1-0
30.07 17:30
 
Progresul FV
Cetatea Targu Neamt
-
30.07 17:30
 
Rapid Dumeşti
Ştiinta Miroslava
-
30.07 17:30
 
Retezatul Hateg
Hunedoara
-
-
30.07 17:28
 
Sanmartin
Oşorhei
0-0
30.07 17:30
 
Sepsi
Zagon
-
30.07 17:30
 
Someşul Oar
FCM Baia Mare
-
30.07 17:30
 
Sportul Şimleu
Unirea Jucu
-
30.07 17:30
 
Tandarei
Viitorul Axintele
-
30.07 17:30
 
Tudora
Kosarom Paşcani
-
30.07 17:31
 
Urban Titu
Chindia Targoviste
0-0
30.07 17:30
 
UTA Batrana Doamna
National Sebiş
-
30.07 17:30
 
Valea Ursului
SCM Argeşul Piteşti
-
-
30.07 17:43
 
Viitorul Buzau
Conpet Cireşu
0-1
30.07 17:30
 
Vointa Ion Creanga
-
Petrotub Roman
-
30.07 17:29
 
Vointa Snagov
Juventus Bucureşti
3-1
30.07 17:30
 
Vulturii Lugoj
Caransebeş
0-0
30.07 17:30
 
Young Stars Panciu
Otelul Galati II
-

Rusya 2.Lig Doğu Grubu

30.07 13:00
 
Baykal
Tom Tomsk II
1-0
30.07 11:04
 
Smena Komsomolsk
Sibir Novosibirsk II
0-0
30.07 11:27
 
Yakutiya Yakutsk
Irtysh OMSK
0-1

Singapur S-Lig

30.07 14:50
 
2 Tanjong Pagar
Home United 1
1-1
31.07 14:32
 
Geylang International
Balestier Khalsa
0-1
31.07 14:32
 
Woodlands Wellington
Tampines Rovers
0-1

Slovakya Kupa 1.Tur

30.07 19:00
 
Dubova
-
Svaty Jur
-
30.07 18:00
 
Inter Dubravka
-
Raca
-
30.07 19:00
 
Vinicne
-
Rovinka
-

Şampiyonlar Ligi 3.Eleme Turu

30.07 21:15
537
Aalborg
Dinamo Zagreb 1
0-0
30.07 18:58
524
4 AEL Limassol
Zenit St. Petersburg 2 1
0-0
30.07 18:00
521
2 Aktobe
Steaua Bucarest 3
0-1
30.07 18:59
525
2 Dnipro Dnipropetrovsk
FC Copenhagen 2
0-0
30.07 20:59
532
2 Feyenoord
Beşiktaş 4
0-1
30.07 20:00
528
3 Grasshoppers
Lille
0-1
30.07 18:59
526
1 1 HJK Helsinki
APOEL Nicosia 4
2-0
30.07 21:45
539
2 Legia Warszawa
Celtic 3 1
2-1
30.07 20:59
533
3 Ludogorets Razgrad
Partizan Belgrade 3
0-0
30.07 21:29
538
1 Maribor
Maccabi Tel Aviv 2
0-0
30.07 18:30
522
4 2 Qarabağ Ağdam
Salzburg 3 1
1-0
30.07 21:00
534
5 Standard Liege
Panathinaikos 3
0-0

Şili Kupa 2.Tur Grup 1

31.07 03:00
 
Santiago Morning
Universidad Chile
1-3

Şili Kupa 2.Tur Grup 2

30.07 22:30
 
1 Coquimbo Unido
Cobresal 1
2-1

Şili Kupa 2.Tur Grup 6

30.07 22:59
 
Huachipato
Lota Schwager
-

Şili Kupa 2.Tur Grup 8

30.07 22:30
 
Nublense
Curico Unido
-

Tayland Lig Kupası Yarı Final

30.07 15:10
 
2 Nakhon Ratchasima
BEC Tero Sasana
2-1
30.07 15:06
 
Ratchaburi
Buriram United 1
0-1

Tayvan Şehirlerarası Ligi

30.07 11:00
 
Tainan City
-
Ming Chuan University
-

UEFA Avrupa Ligi 3.Eleme Turu

31.07 19:00
565
Astra Giurgiu
Slovan Liberec 3
73 '
1-0
31.07 20:00
572
Brommapojkarna
Torino
31 '
-
31.07 21:30
588
Club Brugge
-
Brondby
-
31.07 19:58
573
Dinamo Minsk
CFR Cluj
33 '
-
31.07 19:00
566
Dinamo Moscow
Ironi Kiryat Shmona 1
76 '
0-0
31.07 21:30
589
Diosgyor
-
Krasnodar
-
31.07 18:59
567
Elfsborg
FH Hafnarfjordur 2
75 '
0-0
31.07 17:00
562
3 FC Astana
AIK 5
1-1
31.07 21:30
591
FK Sarajevo
-
Atromitos
-
31.07 20:01
574
Göteborg
Rio Ave
30 '
-
31.07 20:00
575
Karabükspor
Rosenborg
31 '
-
31.07 21:30
590
Mainz 05
-
Asteras Tripolis
-
31.07 19:59
576
2 Mlada Boleslav
Lyon 1
32 '
-
31.07 18:00
563
Neftçi Baku PFK
Chikhura Sachkhere 1
0-0
31.07 19:01
568
Omonia Nicosia
Metalurg Skopje 1
71 '
2-0
31.07 21:00
583
Petrolul Ploiesti
-
Viktoria Plzen
-
31.07 20:01
577
PSV Eindhoven
St. Pölten
31 '
-
31.07 21:30
592
Real Sociedad
-
Aberdeen
-
31.07 21:00
584
RNK Split
-
Chornomorets Odessa
-
31.07 19:08
569
Ruch Chorzow
Esbjerg
66 '
0-0
31.07 15:29
561
5 Shakhter Karagandy
Hajduk Split
2-1
31.07 21:45
596
St. Johnstone
-
Spartak Trnava
-
31.07 21:30
593
Stjarnan
-
Lech Poznan
-
31.07 22:05
597
SV Grödig
-
Zimbru
-
31.07 20:00
578
Trencin
Hull City
32 '
-
31.07 21:00
585
Vikingur Gota
-
Rijeka
-
31.07 20:29
581
Young Boys
Ermis Aradippou
3 '
-
31.07 20:30
582
Zorya Lugansk
Molde
1 '
-
31.07 21:00
586
Zulte Waregem
-
Shakhtyor Soligorsk
-

Uluslararası Şampiyonlar Kupası Grup A

30.07 02:31
510
Inter
Manchester United
0-0
30.07 04:47
516
Roma
Real Madrid
0-0

Uluslararası Şampiyonlar Kupası Grup B

31.07 02:12
543
Manchester City
Liverpool
-
0-0

Ürdün Süper Kupa

31.07 19:03
 
Al Wihdat
Al Buqaa
68 '
1-0

Yeni Kaledonya Süper Lig

30.07 04:30
 
Wetr
-
Tiga Sport
-

ABD Major Lig

31.07 03:38
547
2 Chicago Fire
Vancouver Whitecaps 2
0-0
31.07 02:07
544
3 DC United
Toronto FC 2
1-0
31.07 02:38
545
1 New England Revolution
Colorado Rapids 2 1
1-0
31.07 04:10
552
1 Real Salt Lake
New York Red Bulls
1-0

Almanya Oberliga Bayern Nord

30.07 19:30
 
Ammerthal
Eltersdorf
-
30.07 19:30
 
Erlenbach
Aubstadt
-
30.07 19:30
 
Frohnlach
Amberg
-
30.07 19:30
 
Grossbardorf
Memmelsdorf
-
30.07 19:30
 
Jahn Forchheim
Ansbach 09
-
30.07 19:30
 
SpVgg Bayern Hof
Jahn Regensburg II
-
30.07 19:30
 
Viktoria Aschaffenburg
Würzburger FV
-
30.07 20:00
 
Weiden
Neudrossenfeld
-

Almanya Oberliga Bayern Süd

30.07 20:00
 
Bad Kötzting
Unterföhring
-
30.07 19:30
 
Dachau
Rain / Lech
-
30.07 19:30
 
Landsberg
Pipinsried
-
30.07 19:30
 
Landshut
Eichstatt
-
30.07 19:30
 
Raisting
Unterhaching II
-
30.07 20:00
 
Sonthofen
Hankofen-Hailing
-
30.07 19:30
 
Vilzing
DJK Rosenheim
-
30.07 20:30
 
1860 Rosenheim
Wolfratshausen
-

Almanya Oberliga Hessen

30.07 20:00
 
Rot-Weiss Darmstadt
Rot-Weiss Hadamar
-
30.07 20:32
 
Wehen Wiesbaden II
Eschborn
1-0

Avustralya NPL Victoria

30.07 13:31
 
Dandenong Thunder
Northcote City
1-1
30.07 13:31
 
Green Gully
Heidelberg United
0-1
30.07 13:32
 
Port Melbourne
Ballarat Red Devils
2-1

Avustralya NPL Batı Avustralya

30.07 10:00
 
Perth Glory U21
Floreat Athena
-

Brezilya Serie B

30.07 00:59
509
Nautico
Icasa
1-0
30.07 02:59
513
Portuguesa
Oeste
0-0

Brezilya Kupa 3.Tur

31.07 04:03
549
Bragantino
Sao Paulo
0-1
31.07 04:00
550
Internacional
Ceara
0-0
31.07 01:33
 
Novo Hamburgo
ABC FC
1-0
31.07 03:59
551
Vasco da Gama
Ponte Preta
2-1

Brezilya Serie D Grup 1

31.07 03:00
 
Genus
Atletico Acreano
0-0

Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 1

31.07 02:05
 
Batatais
Votuporanguense
0-0
30.07 01:31
 
Comercial FC
Ferroviaria
0-0

Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 2

31.07 01:58
 
Independente SP
RB Brasil
1-0
31.07 01:59
 
Uniao Barbarense
Rio Branco SP
0-0
31.07 02:03
 
XV De Piracicaba
Inter De Limeira
1-0

Brezilya Paulista Kupası 1.Tur Grup 3

30.07 20:57
 
CA Juventus
Sao Bento
1-0
31.07 01:58
 
Gremio Osasco
Atletico Sorocaba
1-1
30.07 21:00
 
Santo Andre
Sao Bernardo FC
0-0
30.07 21:00
 
Taubate
Sao Jose EC
-

Copa Libertadores Yarı Final

31.07 03:19
546
2 Bolivar
San Lorenzo 4
0-0
30.07 03:17
515
3 Defensor Sporting
Nacional Asuncion 2
0-0

Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig

31.07 15:01
 
Henan Jianye
Changchun YaTai
0-0
31.07 14:31
 
Liaoning Whowin
Guangzhou R&F 1
1-2
30.07 14:30
 
2 Beijing Guoan
Dalian Aerbin 1
0-0
30.07 14:35
 
1 Hangzhou Greentown
Shanghai Shenhua 1
0-0
30.07 15:01
 
1 Harbin Yiteng
Guangzhou Evergrande 2
0-3
30.07 14:29
 
6 Shandong Luneng
Jiangsu Sainty 3
2-0
30.07 14:46
 
3 Shanghai Shenxin
Shanghai SIPG 2
1-1
30.07 14:35
 
Tianjin Teda
Guizhou Renhe 3
1-0

Ekvador Premier A 1.Tur

31.07 03:01
 
Emelec
Deportivo Quito
2-0
31.07 02:56
 
Independiente Del Valle
Deportivo Cuenca
2-0
31.07 03:35
 
LDU Loja
LDU Quito
1-0
31.07 03:30
 
Manta
Barcelona SC
1-2
31.07 03:00
 
Olmedo
El Nacional
0-1
30.07 20:29
 
Universidad Catolica
Mushuc Runa
0-0

Estonya Esiliiga A

30.07 18:59
 
Rakvere Tarvas
FC Levadia Tallinn II
1-1

EuroAmericana Kupası EuroAmericana Kupası

30.07 03:00
514
CD Universidad Catolica
Valencia 1
0-0
31.07 03:53
548
Palmeiras
Fiorentina
2-0

Guatemala Ulusal Lig Apertura

31.07 00:20
 
Antigua GFC
Municipal
1-0

Hazırlık Ülkeler

31.07 15:59
 
Danimarka U17
Norveç U17
0-0
31.07 15:59
 
Faroe Adaları U17
ABD U17
0-3

Hazırlık Kulüpler

30.07 19:04
 
AEK Larnaca
Ayia Napa
1-1
30.07 21:33
 
Albacete
Granada
1-2
30.07 21:30
 
Bangor FC
Linfield FC
0-0
30.07 20:37
 
Bari
Marseille
0-0
30.07 21:45
 
Bishops Stortford
Colchester
0-0
30.07 21:52
 
Bognor Regis Town
Whitehawk
0-1
30.07 11:58
 
Brisbane Roar
Moreton Bay United
3-0
30.07 21:47
 
Bury
Blackburn Rovers 1
0-0
30.07 12:02
 
Canberra FC
Western Sydney Wanderers
0-1
30.07 21:46
 
Cesena
Juventus
0-0
30.07 21:45
 
Chesterfield
Aston Villa
2-0
30.07 21:47
 
East Fife
Hibernian
0-0
30.07 21:05
 
Elche
Villarreal
0-1
30.07 13:07
 
FC Seoul
Leverkusen
0-1
30.07 21:34
 
Fuenlabrada
Alcorcon
0-0
30.07 21:19
 
Gerasdorf Stammersdorf
Fortuna 05
1-1
30.07 19:30
 
Gil Vicente
Arouca
0-0
30.07 21:48
 
Glenavon FC
Leeds United
0-1
30.07 21:33
 
Grantham Town
Gateshead
0-0
30.07 21:30
 
Gubbio
Juve Stabia
1-0
30.07 17:01
 
Hannover 96
Csakvari TK
0-0
30.07 21:30
 
Hartlepool United
Middlesbrough
0-0
30.07 20:03
527
Hertha Berlin
Sevilla
0-0
30.07 19:59
 
Lens
Sporting Charleroi
2-2
30.07 19:37
 
Luçon
Nantes
0-0
30.07 19:59
 
Metz
Reims
0-0
30.07 15:03
 
Muang Thong United
Almeria
1-1
30.07 22:02
 
Nacional
Sunderland
0-0
30.07 20:01
 
Numancia
Tudelano
0-2
30.07 19:07
 
Penafiel
Moreirense
0-0
30.07 21:47
 
Peterborough United
Charlton Athletic
0-0
30.07 21:44
 
Plymouth Argyle
Yeovil
1-1
30.07 21:47
 
Port Vale
Bolton Wanderers
0-1
30.07 19:59
 
Saint-Etienne
Willem II 1
2-2
30.07 21:31
 
Savona
Genoa
0-2
30.07 21:47
 
Sheffield Wednesday
Newcastle United
0-0
30.07 20:34
530
Sion
Benfica
0-1
30.07 18:58
 
Soroksar
Szolnoki MAV
1-0
30.07 21:45
 
Southend United
Queens Park Rangers
0-0
30.07 21:48
 
St. Neots Town
Luton Town
0-0
30.07 20:03
 
Sturm Graz
Hamburg
0-2
30.07 21:01
 
UE Olot
Sabadell
1-0
30.07 18:34
 
Veria
PAS Giannina
0-1
30.07 21:00
 
Villarreal II
Huracan Valencia
0-0
30.07 20:30
531
Vitesse
Chelsea
0-2
30.07 21:32
 
Walsall
Leicester City
1-2
30.07 21:31
 
Watford
Coventry
0-1
30.07 21:46
 
Woking
Crawley
0-1
30.07 21:32
 
York City
Nottingham Forest
0-0
31.07 18:00
 
Balkan
Najran
0-1
31.07 16:02
 
1 Hoffenheim
AZ Alkmaar
0-0
31.07 17:26
 
Ternana
Barletta
2-0

İran Persian Gulf Ligi

31.07 18:14
 
Rah Ahan
Esteghlal FC
1-0
31.07 18:17
 
Saba Qom
Zob Ahan
0-0
31.07 16:06
 
Tractor Sazi
Foolad Khuzestan
1-0

İsveç 2.Lig Vastra Götaland

30.07 20:00
 
Höganas BK
Eskilsminne
-

İsveç Kupa 1.Tur

30.07 20:00
 
Nora-Pershyttan
Karlstad
1-1

İzlanda 1.Lig

30.07 21:02
 
Grindavik
Bİ / Bolungarvik
0-0
30.07 21:14
 
HK Kopavogur
KA Akureyri
1-1
30.07 22:59
 
Leiknir Reykjavik
KV Vesturbaejar
1-0
30.07 22:59
 
1 Throttur Reykjavik
UMF Selfoss
1-1
30.07 22:59
 
UMF Tindastoll
Haukar
0-2
30.07 22:59
 
Vikingur Olafsvik
İA Akranes
0-1

İzlanda 2.Lig

30.07 22:59
 
Afturelding
Huginn
0-1
30.07 22:59
 
Grotta
Reynir Sandgerdi
4-0
30.07 22:00
 
KF Fjallabyggdar
Sindri 1
1-0
30.07 22:13
 
Njardvik
IR Reykjavik
0-0
30.07 22:31
 
1 Völsungur
AEgir 1
0-1

İzlanda 3.Lig

30.07 22:59
 
Berserkir
Grundarfjördur
2-1

Japonya J2 Lig

30.07 13:03
 
1 Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare
0-0
30.07 13:03
 
Consadole Sapporo
Yokohama FC
0-0
30.07 13:06
 
1 FC Gifu
Fagiano Okayama
1-2
30.07 13:03
 
JEF United
Montedio Yamagata
1-0
30.07 13:04
 
Jubilo Iwata
Kamatamare Sanuki
2-1
30.07 13:06
 
Kataller Toyama
Ehime FC
0-1
30.07 13:04
 
Matsumoto Yamaga
Roasso Kumamoto
2-1
30.07 13:06
 
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
0-0
30.07 13:03
 
1 Oita Trinita
Tochigi SC
0-0
30.07 13:34
 
ThespaKusatsu Gunma
Giravanz Kitakyushu
0-0
30.07 13:03
 
Tokyo Verdy
Kyoto Sanga
1-0

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup A

30.07 22:59
 
Barranquilla
Uniautonoma 1
1-1
31.07 01:27
 
Junior
Union Magdalena
0-0
31.07 03:30
 
Real Cartagena
Valledupar
0-1

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup B

31.07 03:30
 
Atletico Nacional
Envigado
3-1
30.07 22:59
 
Itagüi Ditaires
Deportivo Rionegro
2-2
31.07 03:30
 
Jaguares De Cordoba
Medellin
0-3

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup C

30.07 23:28
 
Patriotas Boyaca
Atletico Bucaramanga
0-1
30.07 22:59
 
Real Santander
Boyaca Chico
0-0

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup D

30.07 22:59
 
Bogota
Llaneros
0-0
31.07 03:00
 
Expreso Rojo
Millonarios
1-1
30.07 22:59
 
Santa Fe
La Equidad
1-0

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup E

30.07 23:34
 
Deportivo Cali
Depor FC
0-1

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup F

30.07 23:32
 
Atletico Huila
Deportivo Pereira
0-1
30.07 23:28
 
Deportes Tolima
Fortaleza
0-0

Kosta Rika Kupa Yarı Final

31.07 02:00
 
2 Alajuelense
CS Cartagines
1-1

Letonya 1.Lig

30.07 18:00
 
Rezekne / BJSS
SFK United
1-1

Meksika Kupa MX Apertura Grup 1

30.07 02:59
 
Irapuato
Queretaro
2-0
30.07 05:01
 
Tigres UANL
Altamira FC
2-0

Meksika Kupa MX Apertura Grup 2

31.07 03:00
 
2 Atletico San Luis
Santos Laguna 2
2-1
30.07 05:00
 
Correcaminos UAT
Monterrey
1-2

Meksika Kupa MX Apertura Grup 3

30.07 03:00
 
Guadalajara
Deportivo Tepic
2-0
30.07 05:00
 
Tijuana
Zacatepec
2-1

Meksika Kupa MX Apertura Grup 4

31.07 05:00
 
1 Atlas
Dorados De Sinaloa 1
2-1
30.07 02:59
 
Mineros de Zacatecas
Universidad Guadalajara
0-0

Meksika Kupa MX Apertura Grup 5

31.07 05:00
 
Celaya
Puebla 1
0-0
31.07 03:00
 
2 Morelia
Necaxa 2
1-0

Meksika Kupa MX Apertura Grup 6

31.07 03:00
 
Merida FC
Toluca 1
0-0
31.07 05:00
 
2 Pumas UNAM
Atlante 1
1-1

Meksika Kupa MX Apertura Grup 7

30.07 03:00
 
Lobos BUAP
Chiapas FC
3-0
31.07 03:00
 
4 1 Veracruz
Alebrijes De Oaxaca 5
1-1

Peru Premier Lig Apertura

30.07 21:15
 
Los Caimanes
Cesar Vallejo
1-0
31.07 04:00
 
2 Universitario
Real Atletico Garcilaso 2
2-0
30.07 23:45
 
1 UTC Cajamarca
Juan Aurich
1-0

Portekiz Lig Kupası 1.Tur Grup A

30.07 19:59
 
UD Oliveirense
Farense
0-0
30.07 19:59
 
Uniao Madeira
Chaves
0-1

Portekiz Lig Kupası 1.Tur Grup B

30.07 18:59
 
Freamunde
Academico Viseu
0-0
30.07 19:59
 
Sporting Covilha
Portimonense
1-0

Portekiz Lig Kupası 1.Tur Grup C

30.07 16:58
 
Leixoes
Santa Clara 1
0-0
30.07 18:59
 
Tondela
Oriental Lisboa
3-0

Portekiz Lig Kupası 1.Tur Grup D

30.07 19:01
 
CD Feirense
Atletico CP
0-0
30.07 19:00
 
Trofense
Beira-Mar 1
1-0

Romanya Kupa 2.Tur

30.07 17:30
 
Anina
Minerul Motru
-
30.07 17:30
 
ASU Poli
Nuova Mama Mia
-
30.07 17:34
 
Atletic Bradu
Inter Clinceni
0-1
30.07 17:30
 
Branceni
Ştefaneşti
-
30.07 17:30
 
Dinamo Oneşti
Aerostar Bacau
-
30.07 17:30
 
Gloria Bistrita II
Arieşul 1907
-
30.07 17:30
 
Granitul Babadag
Callatis 2012
-
30.07 17:30
 
Horezu
Pandurii Targu Jiu II
-
30.07 17:30
 
Malu
Metaloglobus
-
30.07 17:30
 
Milcov
Vişina Noua
-
30.07 17:32
 
Popeşti Leordeni
Baloteşti
1-0
30.07 17:30
 
Progresul FV
Cetatea Targu Neamt
-
30.07 17:30
 
Rapid Dumeşti
Ştiinta Miroslava
-
30.07 17:28
 
Sanmartin
Oşorhei
0-0
30.07 17:30
 
Sepsi
Zagon
-
30.07 17:30
 
Someşul Oar
FCM Baia Mare
-
30.07 17:30
 
Sportul Şimleu
Unirea Jucu
-
30.07 17:30
 
Tandarei
Viitorul Axintele
-
30.07 17:30
 
Tudora
Kosarom Paşcani
-
30.07 17:31
 
Urban Titu
Chindia Targoviste
0-0
30.07 17:30
 
UTA Batrana Doamna
National Sebiş
-
30.07 17:43
 
Viitorul Buzau
Conpet Cireşu
0-1
30.07 17:29
 
Vointa Snagov
Juventus Bucureşti
3-1
30.07 17:30
 
Vulturii Lugoj
Caransebeş
0-0
30.07 17:30
 
Young Stars Panciu
Otelul Galati II
-

Rusya 2.Lig Doğu Grubu

30.07 13:00
 
Baykal
Tom Tomsk II
1-0
30.07 11:04
 
Smena Komsomolsk
Sibir Novosibirsk II
0-0
30.07 11:27
 
Yakutiya Yakutsk
Irtysh OMSK
0-1

Singapur S-Lig

30.07 14:50
 
2 Tanjong Pagar
Home United 1
1-1
31.07 14:32
 
Geylang International
Balestier Khalsa
0-1
31.07 14:32
 
Woodlands Wellington
Tampines Rovers
0-1

Şampiyonlar Ligi 3.Eleme Turu

30.07 21:15
537
Aalborg
Dinamo Zagreb 1
0-0
30.07 18:58
524
4 AEL Limassol
Zenit St. Petersburg 2 1
0-0
30.07 18:00
521
2 Aktobe
Steaua Bucarest 3
0-1
30.07 18:59
525
2 Dnipro Dnipropetrovsk
FC Copenhagen 2
0-0
30.07 20:59
532
2 Feyenoord
Beşiktaş 4
0-1
30.07 20:00
528
3 Grasshoppers
Lille
0-1
30.07 18:59
526
1 1 HJK Helsinki
APOEL Nicosia 4
2-0
30.07 21:45
539
2 Legia Warszawa
Celtic 3 1
2-1
30.07 20:59
533
3 Ludogorets Razgrad
Partizan Belgrade 3
0-0
30.07 21:29
538
1 Maribor
Maccabi Tel Aviv 2
0-0
30.07 18:30
522
4 2 Qarabağ Ağdam
Salzburg 3 1
1-0
30.07 21:00
534
5 Standard Liege
Panathinaikos 3
0-0

Şili Kupa 2.Tur Grup 1

31.07 03:00
 
Santiago Morning
Universidad Chile
1-3

Şili Kupa 2.Tur Grup 2

30.07 22:30
 
1 Coquimbo Unido
Cobresal 1
2-1

Tayland Lig Kupası Yarı Final

30.07 15:10
 
2 Nakhon Ratchasima
BEC Tero Sasana
2-1
30.07 15:06
 
Ratchaburi
Buriram United 1
0-1

UEFA Avrupa Ligi 3.Eleme Turu

31.07 17:00
562
3 FC Astana
AIK 5
1-1
31.07 18:00
563
Neftçi Baku PFK
Chikhura Sachkhere 1
0-0
31.07 15:29
561
5 Shakhter Karagandy
Hajduk Split
2-1

Uluslararası Şampiyonlar Kupası Grup A

30.07 02:31
510
Inter
Manchester United
0-0
30.07 04:47
516
Roma
Real Madrid
0-0

Almanya Oberliga Bayern Süd

30.07 20:00
 
Bogen
-
Schwabmünchen
-

Bhutan Ulusal Lig

30.07 15:00
 
Drukpol
-
Bhutan Clearing
-

Bonaire Bonaire Ligi

30.07 03:00
 
Vespo
-
Real Rincon
-

Hazırlık Kulüpler

31.07 23:00
 
Academica
-
Deportivo La Coruna
-
31.07 20:30
 
Athletic Bilbao
-
Benfica
-
31.07 21:45
 
Brighton
-
Southampton
-
31.07 21:45
 
Chasetown
-
Walsall
-
31.07 22:00
 
Marbella
-
Real Betis
-
31.07 21:30
595
Sheffield United
-
Fenerbahçe
-
31.07 21:45
 
Stafford Rangers
-
AFC Telford United
-

İzlanda VISA Bikar Kupası Yarı Final

31.07 21:00
587
İB Vestmannaeyjar
-
KR Reykjavik
-

İzlanda 3.Lig

30.07 22:00
 
Höttur
-
Einherji
-
30.07 23:00
 
KF Vidir
-
IH Hafnarfjordur
-
30.07 23:00
 
Magni
-
Leiknir Faskrudsfjordur
-

Kolombiya Kupa 1.Tur Grup C

31.07 23:00
 
Cucuta Deportivo
-
Alianza Petrolera
-

Malta AME Kupası Yarı Final

31.07 21:30
 
Zebbug Rangers
-
Pieta Hotspurs
-

Peru Premier Lig Apertura

31.07 21:15
 
Melgar
-
Universidad San Martin
-
31.07 23:30
 
Sporting Cristal
-
Leon de Huanuco
-

Romanya Kupa 2.Tur

30.07 17:30
 
Biertan
-
Metalurgistul Cugir
-
30.07 17:30
 
Cristian
-
Conpet Ploieşti
-
30.07 17:30
 
Csikszereda
-
Avantul Reghin
-
30.07 17:30
 
Vointa Ion Creanga
-
Petrotub Roman
-

Slovakya Kupa 1.Tur

30.07 19:00
 
Dubova
-
Svaty Jur
-
30.07 18:00
 
Inter Dubravka
-
Raca
-
30.07 19:00
 
Vinicne
-
Rovinka
-

Tayvan Şehirlerarası Ligi

30.07 11:00
 
Tainan City
-
Ming Chuan University
-

UEFA Avrupa Ligi 3.Eleme Turu

31.07 21:30
588
Club Brugge
-
Brondby
-
31.07 21:30
589
Diosgyor
-
Krasnodar
-
31.07 21:30
591
FK Sarajevo
-
Atromitos
-
31.07 21:30
590
Mainz 05
-
Asteras Tripolis
-
31.07 21:00
583
Petrolul Ploiesti
-
Viktoria Plzen
-
31.07 21:30
592
Real Sociedad
-
Aberdeen
-
31.07 21:00
584
RNK Split
-
Chornomorets Odessa
-
31.07 21:45
596
St. Johnstone
-
Spartak Trnava
-
31.07 21:30
593
Stjarnan
-
Lech Poznan
-
31.07 22:05
597
SV Grödig
-
Zimbru
-
31.07 21:00
585
Vikingur Gota
-
Rijeka
-
31.07 21:00
586
Zulte Waregem
-
Shakhtyor Soligorsk
-

Yeni Kaledonya Süper Lig

30.07 04:30
 
Wetr
-
Tiga Sport
-
powered by maçkolik

Türkiye’den ve Dünya’dan canlı maç sonuçları (haftasonu, dün, bugün oynanan) futbol maç skorları Mynet Spor hızıyla sizlerle.
iddaa.mynet.com canlı sonuçlardaki veriler; iddaa maç kodları, iddaa oranları, iddaa programı, maç sonuçları, puan durumu, istatistik ve tahmin bilgileri mackolik.com'dan sağlanmaktadır ve bilgilendirme amaçlıdır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir